Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

W corsie masz wyświetlanie podstawowych parametrów na wyświetlaczu pomiędzy zegarami (w tym spalanie chwilowe i spalanie średnie), bez konieczności wymiany wyświetlacza, czy radia... a jeżeli chcesz wymieniać, to w takim przypadku warto zainwestować w radyjko z androidem+interfejs i instalujesz aplikacje (np. torque, OPL DTC Reader i inne)... i masz dostęp sporej ilości parametrów, nawigacji, zestawu głośnomówiącego, czy nawet oglądania TV (ostatnio będąc w trasie obejrzałem na żywo fantastyczną końcówkę kosza Polaków z Rosjanami:jupi:)

Edytowane przez bogoes
poprawienie stylistyki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie mam pytanie posiadam Opla Astre J 2015r i mam radio CD600 potrzebuję zrobić navigację lecz to radio nie obsługuje i muszę wymienić na inny model i teraz czy radio DVD950 będzie działać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wymianie, ale.... Jest jeden mały problem. Z radiem nic nie trzeba bylo robic, byo wyciągnięte  z jedego samochodu z wys. GID ale na zakladce BC mam tylko stoper. Czyli trzeba aktywowac BC. Ktos z rejonu Zagłębia podjoł by się.? I taka dziwna sprawa lewa strona kiery powina dzialać bybsie poruszac po menu radia a nie za bardzo da sie. https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.5e9d6f2b5bc5e1f65a681054955aca84&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fEHvmXATw2de1i%2fgiphy.gif&ehk=1CiWCgfqP%2fTIvC9GMZEq1Q

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciek.stonefree

Cześć.  Chciałbym zapytać,  czy do demontażu radia cd70 i naprawy gida potrzeba dołączać akumulator, lub wykonywać jakieś inne czynności oprócz wypicia i podłączenia wtyczek? Mam uszkodzony ekran, kupiłem już drugi i chciał bym ten gif rozebrać i wymienić sam ekran. Z góry dziękuję za wskazówki .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam pytanie nie dotyczące bezpośrednio tematu, ale wydaje mi się, że z nim związane. Otóż czy wymieniając panel klimatyzacji (klimatronik), ale mając oryginalne radio i wyświetlacz, też trzeba go wylogować/zalogować? Jak to dokładnie można zrobić, bo po podłączeniu panelu z innego auta wyskoczył komunikat w stylu "Programme ECC" (czy jakoś tak), na wyświetlaczu dostępny został tylko jeden język (angielski), a wchodząc w samą klimatyzację mam tylko opcję załączenia klimatyzacji i wyboru stref nawiewu. Wcześniej (oryginalnie) po wejściu w klimatronik miałem opcję włączenia/wyłączenia klimatyzacji oraz recyrkulacji powietrza wewnątrz, a wybór stref nawiewu odbywało się przez pokrętło na panelu.

Dodam jeszcze, że ten przekładany panel miał ten sam numer części, datę i inne liczby, poza numerem PREH - wszystko inne było takie samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy w Merivie a bez problemu zmienie radio z CDR 2005 na CD 30? Czy trzeba będzie zmieniać kostki bądź górny ekran? Czy to raczej kwestia wyjąć  stare radio,przepiąć kostke i osadzic nowe radio?

Edytowane przez Timi93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności