Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem wylogowany komplet CD30 mp3 + wyświetlacz BID, chciałbym go podłączyć do Astry H, czy ktoś na terenie Warszawy mógłby mi zalogować ten zestaw?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Szukam kogoś z Podlasia (najlepiej z Białego) kto mi podmieni wyświetlacze TID na GID lub BID ponieważ jeszcze nie mam kupionego żadnego z nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie. Mam wielką prośbę-pytanie. Wymieniłem w mojej merivie 2006r 1.416v wyświetlacz i radio.Radio CDMP3 a wyświetlacz GID. wszystko chodzi fajnie nie mam zadnych DISPLAY SAFE. Wszystko pokazuje Dystans ,zuzycie tylko wartosci są zero.I teraz moje pytanie. Czy ten zestaw skoro wszystko (oprócz zużycia ,dystansu itp)chodzi był wylogowany?? Czy trzeba go wylogowywac z poprzedniego auta? Czy jest możliwość w moim aucie aktywowania komputera,zeby pokazywało wartości spalania itd. I jakie czynności muszę wykonać,żeby to wszystko fajnie chodziło?dziekuje i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak wyższej i szukam kogoś z okolic Białegostoku kto mógłby odblokować BC w merive 1.4 z 2007r.

Liczę na jakieś info ( w oplu elektryk sobie nie radzi :( )

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie i panie... Czy wie ktoś może które piny w kompie i we wtyczce do GID odpowiadają za wyświetlanie informacji o chwilowym zużyciu paliwa ?? Samochód stoi rozbebeszony u fachowca który próbuje uruchomić kompa w mojej merive 1.4 z 2007r. Narazie udało się dociagnąć przewód odpowiedzialny za "zasięg" na dostępnym paliwie.

Liczę na jakąś pomoc...

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

 

Już nie aktualne .

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karateka28

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem zmienić w mojej Merivie CD30 na CD30MP3 - zależało mi na odtwarzaniu mp3 . Zakupiłem z alledrogo zestaw radio i wyświetlacz TID. Po wymianie radio działa, mp3 są : SMILE : Niestety, nie działa mi sterowanie radiem z przycisków na kierownicy, na wyświetlaczu brak wskazań temperatury -wyświetla "F" (opcom pokazuje -40°C). Radio nie wyłącza i nie włącza się po przekręceniu kluczyka w stacyjce - trzeba ręcznie. I nie działa podświetlenie jego przycisków.

Zestaw nie wylogowany z poprzedniego auta - chyba Corsa z Niemiec : SMILE :

Udało mi się z wyświetlacza wyciągnąć CarPass z tej corsy - wyświetlacz ma pamięć 93C56AE, można z niej odpowiednim programatorem ściągnąć wsad i znaleźć 4 cyferki : SMILE : Porównywałem z drugim wyświetlaczem którego CarPass znałem - jutro sprawdzę czy pasuje.

Rozumiem, że teraz muszę spróbować wylogować nowy zestaw ze starego auta. Ale co trzeba zrobić żeby działało sterowanie z kierownicy?

Wskazanie temperatury zewnętrznej - czy po wylogowaniu przegranie zedytowanego wsadu pamięci coś da? Tzn. wsad ze starego wyświetlacza zedytować(wpisać CarPass nowego) i tak go wrzucić w pamięć?

 

Aha. Stare radio CD30 Blaupunkta a nowe z mp3 Grundig - nie ma BC

 

 

/EDIT


OK. Temat zakończony. Radia wylogowane, wszystko zrobione Op-Comem i działa chyba jak należy . CarPass wyciągnięty z "nowego" wyświetlacza prawidłowy.

Założone CD30MP3 i stary wyświetlacz - bo najmniej roboty i wskazania temp. prawidłowe. Jedyne co mi się chyba zmieniło to sterowanie z kierownicy - trzeba dwukrotnie nacisnąć jakiś przycisk żeby zadziałał - jakby zabezpieczenie przed przypadkowym naciśnięciem.

Edytowane przez cwany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Marcin97

Wymieniałem ostatnio radio w mojej Corsie B. Wszystko podłączone, działa, ale nie do końca. Gdy przekręcę kluczyk to radio zaczyna szumieć (radio w sensie RMF, Zetka). Ktoś wie jak to można naprawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin97

Jeśli chodzi o masę to jak mogę to zrobić? Czytałem, że podłącza się coś do śruby, która znajduje się na tylnej ściance radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności