Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość popencjusz

pomoże wymiana ale trzeba pamiętać by dobrze włożyć sanki w amortyzatory gumowe. Ja przegapiłem jeden i przy najmniejszej dziurze przeskakiwało. Pomogło ponowne rozebranie i poprawne złożenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość krzychkr

Witam,

 

Mam następujący problem dotyczący logowania radia.

W moim Oplu Astra H 2008r. produkcji oryginalnie było zamontowane radio CD30.

Chciałem je wymienić na CD30 MP3. Kupiłem używane wylogowane radio.

Wylogowanie oryginalnego CD30 przebiegło bez problemu OP-comem.

Po wylogowaniu na wyświetlaczu pojawiał się na zmianę komunikat „Zapisz wyświetlacz”,

I coś o radiu (nie pamiętam dokładnie co), a w głośnikach słychać było pikanie.

Czyli wg wpisów na forum tak powinno być.

Włożyłem zakupione radio i wlogowałem go do samochodu podając security cod mojego auta.

Po pierwszej próbie wyskoczył jakiś błąd. Drugie podejście niby zakończyło się powodzeniem.

Pikanie zniknęło, komunikat „Zapisz wyświetlacz” też, radio zaczęło grać,

Ale na wyświetlaczu zaczął się co jakiś czas pojawiać komunikat „Program radio”.

Co zrobiłem źle? Jaki jest tego powód i jak go naprawić?

 

Bardzo proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychkr

Wszystko zrobiłeś ok ale radio jest zresetowane.Szukaj kogoś z Tech2.Opkiem nie ogarniesz tego.

 

Drahe dzięki za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pomoże wymiana ale trzeba pamiętać by dobrze włożyć sanki w amortyzatory gumowe. Ja przegapiłem jeden i przy najmniejszej dziurze przeskakiwało. Pomogło ponowne rozebranie i poprawne złożenie.

Witam ponownie jestem po wymianie lasera, niby wszytko ok. nie przeskakuje już nawet jak wpadnę w porządne dziursko. ALE radio wypluwa muzykę dopiero po kilkunastu sekundach od przekręcenia zapłonu, wcześniej było to może 5sek. i grało. Dodatkowo wywaliło mi jakiś błąd radia. Czy ten laser SF-C20 przed montażem się reguluje ?

Edytowane przez Budrys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

Posiadam Astre H 2005r. Chciałbym w swoim pojeździe zainstalować cid'a. Posiadam radyjko cd30mp3 i wyświetlacz BID. Jako że kompletnie nie znam się na elektronice chciałbym się Was poradzić czy podane poniżej komplety będą pasowały do mojego autka.

CD70 + CID + KABEL RGB + RAMKA MONTAŻOWA ASTRY H + NOWA ANTENA GPS

http://allegro.pl/show_item.php?item=3858545047&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

lub

NAWIGACJA KOLOROWA NAVI 70 CD + KOLOROWY WYŚWIETLACZ + WIĄZKA PRZEWODÓW + 2 KSIĄŻKI Z KODAMI + INSTRUKCJA / MENU NIEMIECKIE

http://allegro.pl/nawigacja-kolorowa-cd-70-navi-opel-astra-iii-i3794212831.html

 

Dodam że poszukuje CID'a trzyliniowego. Ten pierwszy jest dwuliniowy natomiast o drugim nie wiadomo w gruncie rzeczy nic ponieważ właściciel nie pamięta która to była wersja (dwu czy trzy liniowa) I teraz moje pytanie - czy jest możliwość sprawdzenia wersji wyświetlacza poprzez dane z naklejki na jego odwrocie ? Poniżej zamieszczam te info i prosiłbym o pomoc kogoś kto mógłby to rozszyfrować. Dodam że sam nie bd radyjka "wsadzać" do auta a zrobi to za mnie jakiś fachowiec (oczywiście nie za darmo ;) )

 

http://www23.speedyshare.com/Gt9qH/download/Clipboard01.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kris88

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

 

 

Witam ponownie jestem po wymianie lasera, niby wszytko ok. nie przeskakuje już nawet jak wpadnę w porządne dziursko. ALE radio wypluwa muzykę dopiero po kilkunastu sekundach od przekręcenia zapłonu, wcześniej było to może 5sek. i grało. Dodatkowo wywaliło mi jakiś błąd radia. Czy ten laser SF-C20 przed montażem się reguluje ?

Prawdopodobnie przeskakuje dlatego bo źle założyłeś gumowe poduszki powietrzne które właśnie niwelują owe drgania z karoserii. Co do regulacji: nie reguluje się. Zależy skąd brałeś. Na niektórych egzemplarzach trzeba usunąć zworkę (taki lut. Jest gdzieś w opisach wymiany że trzeba go usunąć). W moim akurat żadnej nie było. Zacznij od poduszek, może to całkowicie rozwiąże to Twoje problemy (drgania utrudniają ustawienie się lasera na ścieżce). Sprawdź też czy przypadkiem przy montażu nie pozostał na soczewce jakiś większy pyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności