Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chce wymienić samo radio .Powiedzmy że jest wylogowane .wyloguje swoje radio moim codem wsadze te niby wylogowane i zaloguje swoim codem to powinno zagrac. Przypuscmy jednak że radio nie jest wylogowane to co zrobic

Edytowane przez zbyh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem na swoim aucie, wylogowałem swoje i wsadziłem drugie. Wyświetla się Zapamiętaj wyświetlacz i dodatkowo Upgrade coś tam coś tam. Czyli że radio jest na pewno niewylogowane czy tak ? Tylko czemu te Upgrade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam taki problem: zakupiłem wyświetlacz GID (Delphi, kod: BG) do Astry H. Sprzedawca zarzeka sie, że wyświetlacz był wylogowany prawidłowo. Ja u sibie wylogowałem radio (CD30) z dotychczasowym wyswietlaczem (radio i wyśw. w stanie "delivery").

Po podłączeniu nowego wyświetlacza, radio "pika" za chwile a na wyświetlaczu pojawa sie co pare sekund "display safe". Niestety próby zalogowania radia i wyswietlacza nie udaja sie (authentication fail) albo piszę, że OK a nadal sa te same objawy.

Próbowałem to robic op-comem. Kolega próbował jakims innym programem, gdzie dla radia pokazało mu sta "delivery" a dla wyświetlacza "ID comp OK" i czerowna diodka "blocked".

Czy wyświetlacz rzeczywiście jest wylogowany i co moge zrobic w tej sprawie?

Z góry dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku jest auto/radio, a z jakiego wyswietlacz?

Nie wiem dlaczego, ale op-com nie radzi sobie z Astrą H.

Próbowałem logować do takiego auta wyświetlacz i niestety bez powodzenia.

Tech2 załatwił sprawę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: zakupiłem wyświetlacz GID (Delphi, kod: BG) do Astry H. Sprzedawca zarzeka sie, że wyświetlacz był wylogowany prawidłowo. Ja u sibie wylogowałem radio (CD30) z dotychczasowym wyswietlaczem (radio i wyśw. w stanie "delivery").

Po podłączeniu nowego wyświetlacza, radio "pika" za chwile a na wyświetlaczu pojawa sie co pare sekund "display safe". Niestety próby zalogowania radia i wyswietlacza nie udaja sie (authentication fail) albo piszę, że OK a nadal sa te same objawy.

Próbowałem to robic op-comem. Kolega próbował jakims innym programem, gdzie dla radia pokazało mu sta "delivery" a dla wyświetlacza "ID comp OK" i czerowna diodka "blocked".

Czy wyświetlacz rzeczywiście jest wylogowany i co moge zrobic w tej sprawie?

Z góry dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

 

Jak radio pika i miga napis "display safe" na przemian z "radio safe" to znaczy że zestaw jest prawidłowo wylogowany.Sprawdź dokładnie konfigurację can na wszystkich prędkościach pod kątem wyposażenia auta.Jak nie masz np klimatronika to daj na "nieobecne".Wykasuj błędy i powinno pójść bez problemu.Osobną sprawą jest że opek nie obsługuje tego wyświetlacza nie wejdziesz w " konfigurację wariantów programu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, niedawno kupiłem cd30mp3 chcęgo założyc za cd30 z tid'em. Rozlogowałem radio opcomem, ale po wrzuceniu cd30mp3 nie moge go zalogować, opcom pokazuje że się powiodło a na wyświetlaczu miga "display safe" i "programm radio". Co robić czy radio które kupiłem jest prawidłowo wylogowane ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czasami op-com nie daje rady.

Najlepiej sprawdź na swoim starym radiu, podepnij ponownie i sprawdź czy się wylogowało. Jeżeli tak to spróbuj je ponownie zalogować, jeśli się uda to znaczy że prawdopodobnie kupione nie jest wylogowane.

Możesz jeszcze poprubować zalogować to radio wchodząc przez Vectre c od 05"r., Zafirę b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności