Skocz do zawartości

dziwne drgania


Gość pablo9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pablo9876

Witam wszystkich.

Mam pewien problem z moją asią, mianowicie gdy jest po dłuższym postoju(kilku dni)bądź nawet po nocy po odpaleniu odczuwalne są dość silne drgania samochodu.Obroty są stałe,nie skaczą tylko silnik pracuje tak jakby miał zgasnąć na biegu jałowym(raz się tak zdarzyło)Jakby nie dostawał stałej dawki paliwa.(występowały problemy z zapowietrzaniem)Gdy przejadę 2km wszystko pracuje jak należy.Występuje to tylko na zimnym silniku przy pierwszym odpaleniu.Czy ktoś już się spotkał z takim zjawiskiem?Chcę podkreślić żadnych błędów komputer nie wykrył.Proszę o jakieś wskazówki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności