Skocz do zawartości

problemy z elektroniką


Gość kuba83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuba83

czujnik wałka rozrządu był wymieniany u elektryka na oryginał nie wiem ile kosztował bo założył i nie było poprawy więc założył mój po założeniu kompa od innego auta moje chodzi a mój założyli do tego drugiego i nie chodzi więc jednoznaczna diagnoza dziś zadzwonili do mnie że komp nie jest nadal naprawiony bo auto nie chodzi jutro czeka mnie jaszcze jedna wyprawa do elektronika w celu ponownej naprawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam dziś odebrałem autko wkręca się do końca po naprawie kompa jest jedna jedno ale przy gwałtownym dodaniu gazu auto najpierw trochę myśli troszkę szarpnie i jedzie elektronik powiedział że wtryski do czyszczenia i będzie ok poradzcie co mam robić czyścić czy nie ps nie ma już żadnych błędów a jaszcze jedna prośba czy zna ktoś w obrębie dg lub kc sc gazownika zajmującego sie instalacją isy jet był bym wdzięczny pozdrawiam ps auta elektro adamowicz w dg to lipa mi nie pomugł nie polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt naprawy kompa 150zł ale teraz to już nie jest wina kompa tylko czegoś innego jeszcze nie wiem czego ale myśle że dziś się dowiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie

jeszcze jedna sprawa tym razem z odpalaniem jak postoi nie ma reguły czasem po 2 godz czasem 5 a czasem 8 długo kręci żeby odpalić błędów nie ma przewody świece cewka wymienione filter paliwa wymieniony założony zaworek utrzymujący ciśnienie bo na listwie nie miałem ciśnienia teraz jest co to może być

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak postoi nie ma reguły czasem po 2 godz czasem 5 a czasem 8 długo kręci żeby odpalić

 

Hmm . Jedyne co mi przychodzi do głowy , to obserwować autko pod jakim kątem jest nachylone , gdy są największe problemy z odpaleniem ( może ten zaworek). Nie wiem czy to w ogóle dobre rozwiązanie ( z tym zaworkiem) , bo pierwszy raz czytam o czymś takim - zawsze ludziska wymieniali listwę ( choć drogo) , ewentualnie regulator ciśnienia paliwa ( jest przy wyjściu z listwy pal.)

Tu może też być ciekawie , bo słabe ciśnienie można tłumaczyć regulatorem i padającą pompką ( tu jest zabawa ze stoperem w sprawdzanie wydajności pompki i tak do końca to nie bardzo wiadomo jaka ona powinna być)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość protas83

nie ma reguły czasem po 2 godz czasem 5 a czasem 8 długo kręci żeby odpalić błędów nie ma

 

domyślam się ze silnik jest zimny jak długo kręcisz. może to porostu rozrusznik ? u mnie padł właśnie niedawno i tez długo kręciłem na zimnym. któregoś dnia padł i już się nie obudził. gdy zaniosłem go do elektryka przy mnie go rozkręcił i okazało się ze już był na wykończeniu. powymieniał szczotki taki wałek ( mówił na to chyba biegi lub coś takiego) elektryk jeszcze dodał ze te "francuskie" rozruszniki są do :cenzura: i często padają szczególnie zagazowane . zrobił mi go w godzinę i wziął 120 zł. może warto i to sprawdzić :cwaniak:

 

mam nadzieje ze pomogłem :brawo::super:

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o rozrusznik to nie to bo jeżeli autko zostawie na dłuższy postój i zostawie go na benzynie to pali od szczała jeżeli dojede i nie przełącze to jest lipa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności