Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Posiadam ver1.45, oprogramowanie 08/2010PL pod XP, nawet go rozebrałam i na płytce jest OPCOM_NEW, problem mój polega na tym że zrywa mi połączenie z dostępem do EEPROM :( jeśli już wejdę to pojawia się napis, aby przytrzymać przycisk od kasowania dziennego przebiegu kilometrów. Trzymam i nic się nie dzieje. :(

Studiując wątek wcześniej były wpisy że oprogramowanie PL nie ma wielu funkcji niż EN, teraz idę spróbować z oprogramowaniem EN, może połączę się.

 

p.s. potrzebuje carpass z corsy C 2002r. oraz interesuje czy zapis km w EEPROM jest identyczny jak na liczniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wersja angielska nie dała rady, nie łączy się również z eeprom :(

 

gdy wchodzę w zestaw wskaźników, miga mi co kilka sekund ten odczyt:

 

http://visnet.starkom.eu/op-com1.jpg

 

gdy wchodzę w dostęp do eeprom, przytrzymuje przycisk dzienny i nic :( mogę tak trzymać do rana :( i nic nie działa :(

 

http://visnet.starkom.eu/op-com2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjaa ja miałem tak w merivie 2003 i ktoś pisał też o corsie c. Na 1.45 było zrywanie połączenia z licznikiem, zmiana firmware na 1,39 i wszystko śmiga nawet odczytanie kodu mi poszło bez problemu.

Edytowane przez marek79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Posiadam ver1.45, oprogramowanie 08/2010PL pod XP, nawet go rozebrałam i na płytce jest OPCOM_NEW, problem mój polega na tym że zrywa mi połączenie z dostępem do EEPROM :-( jeśli już wejdę to pojawia się napis, aby przytrzymać przycisk od kasowania dziennego przebiegu kilometrów. Trzymam i nic się nie dzieje. :-(

 

Studiując wątek wcześniej były wpisy że oprogramowanie PL nie ma wielu funkcji niż EN, teraz idę spróbować z oprogramowaniem EN, może połączę się.

 

p.s. potrzebuje carpass z corsy C 2002r. oraz interesuje czy zapis km w EEPROM jest identyczny jak na liczniku.

 

Zmień firmware na 1.39 .Jeżeli masz wersję opcom_new bez problemu można zmienić firmware.

I użyj oprogramowania PL czyli china clone 2010.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc mam op-coma 090420 z frimware 1.33 czy:

1.Mogę zaktualizować frimware jeśli tak to do jakiej wersji najlepiej?

2.Która wersja oprogramowania pod w/w będzie działać najlepiej ?

Pozdrawiam

Edytowane przez petino

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, najlepiej do wersji 1.39

2. Op-com China Clone 8/2010

 

Wystarczy, że ściągniesz i uruchomisz ww soft, a firmware zaktualizuje się automatycznie podczas uruchomienia lub pierwszego połączenia z samochodem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, najlepiej do wersji 1.39

2. Op-com China Clone 8/2010

 

Wystarczy, że ściągniesz i uruchomisz ww soft, a firmware zaktualizuje się automatycznie podczas uruchomienia lub pierwszego połączenia z samochodem.

Dzięki wielkie GrzECHO jeśli możesz to podpowiedz tylko jeszcze czy:

1.Jeśli ściągne soft 1.39 a będzie to oryginał z adako to uwalę fejsa?

2. Gdzie zassać pewniaka 1.39 ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności