Skocz do zawartości

tarcze hamulcowe i klocki - jakie firmy polecacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam,

mam pytanie: co sądzicie o komplecie tarcze plus klocki ATE do astry F 97' 44kw, 1.4?

 

własnie zamówiłem komplet na przód, przyznam, ze po lekturze wpisów na forum :)

 

poprzednio mialem trw i przyznam, że to jednak kiepska sprawa...tarcze po 30tyś zwichrowane, przy normalnej jezdzie...klocków juz prawie nie ma...

czekam na opinie, info, oceny...moge jeszcze zrezygnowac z tego zakupu, dlatego prosze o rade!

pozdrawiam,

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

houba, takim postem mogłeś podłączyć się już pod istniejące tematy - scalam z innym tematem tyczącym tego samego.

Ate są polecane - jak najbardziej w wielu tematach przez forumowiczów

trw - chyba tylko karton był a nie cała reszta. Niejednokrotnie zakładam takie zestawy w różnych autach i nie spotkałem aby przy sprawnym układzie hamulcowym - klocki zużyły się po 30tys., czy po takim przebiegu padły tarcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A już myślałem że tylko ja mam trw za syf.Bo to jest syf i tyle w temacie.Panowie klocki FERODO I TARCZE ATE to jest super zestaw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam,

 

no i założyłem te ATE! nie powiem, fajnie hamują...

zobaczę co będzie po przejechaniu ok 200km, tak powiedzieli, że musza sie ustawić, zetrzeć troszkę itp...

 

pzdr,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak jak napisałem kilka postów wyżej kupiłem klocki ATE i tarcze brembo. To moje pierwsze tarcze tej firmy i już rozczarowanie. Po zainstalowaniu nowych elementów pojechałem na wakacje 2 dniowe około 1000 km. Po powrocie zaobserwowałem, że na lewej tarczy pojawiły się 2 małe pęknięcia (około ~3 mm długości) idące od brzegu w stronę środka. Tarcze mi wymieniono ale niesmak pozostaje. Spodziewałem się nieco lepszej jakości po firmie która produkuje układy hamulcowe nawet dla F1. Uratowały mnie alufelgi które pozwoliły zauważyć ten defekt. Gdybym miał felgi stalowe to pewnie bym zniszczył klocki i tarcze a reklamacji nikt by nie uznał. Teraz na drugim komplecie jeżdżę 2 miesiące i na razie jest OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę około 3 - 4 miesiące z tarczami Mikoda i klockami TRW z tyłu, nie wiem jak teraz wyglądają, ale wiem, że strasznie piszczą (co potwierdza to, co już było napisane na tym forum) na przód napewno kupię klocki ATE, zasanawiam sie tylko nad tarczą...chyba znowu będzie mikoda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę około 3 - 4 miesiące z tarczami Mikoda i klockami TRW z tyłu, nie wiem jak teraz wyglądają, ale wiem, że strasznie piszczą (co potwierdza to, co już było napisane na tym forum) na przód napewno kupię klocki ATE, zasanawiam sie tylko nad tarczą...chyba znowu będzie mikoda

Kolego też miałem klocki TRW z tym , że na przodzie i też piszczały i wymieniłem na REMSY z tyłu ATE- bardzo dobre, nie żałuje zakupu ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności