Skocz do zawartości

tarcze hamulcowe i klocki - jakie firmy polecacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

podlacze sie zeby nie pisac noewgo posta..

mam pytanie czy ktos moze zakladal juz klocki EBC greentuff do takiej asterki..

 

ja wlasnie juz nie dlugo musze wymienic tarcze i klocki i zastanawiam sie co zalozyc aby bylo naprawde dobre..

 

ja myslalem zeby zalozyc orginalne tarcze lub boscha i kloski EBC greenstuff...

 

a moze cos z ate ??

 

poprostu musze miec brdzo dobre hamulce i za bardzo cena nie ma wiekszego znaczenia ale wiadomo w granicach rozsadku...

 

prosze o wasze opinie co bedzie naprawde wydajne i dobre lepsze niz orginal..

 

z gory dziekuje..pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greeny beda za twarde. Bobiera sie klocki do odpowiednich tarcz. Nie mozna sobie tsak wsadzic super twarde klocki do slabych tarcz bo spali tarcze nie jedna zanim klocki sie choc w polowie wyszlifuja. Zawsze najlepiej dzialaj w zestawch czyli klocki ate z tarczami ATe sa normalnie super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram kolegę wesol, Ate jest ok! sam montowałem zestaw w tamtym roku nie pamiętam kiedy, ale przejechałem już sporo i mogę powiedzieć, że praktycznie nie ma sladów zużycia. Jak chcesz to zamieszczę kilka fotek tarcz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wymianie tarcz z przodu i wszystkich klocków.Zakupiłem i założyłem zestaw TRW i jak na razie jest na dotarciu ( dopasowaniu ) jest OK.Polecam wszystkim ten zestaw tej firmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to ja ponowie bo to dla mnie ważne...

 

Czy ktoś się spotkał z hamulcami firmy PAGIT podobno bardzo dobry stuff..

Osobiście znam jedną osobę która ma te hamulce i jest bardzo zadowolona ma już je około miesiąca i mówi ze zaje......itd

Dlatego się tym sugeruje bo to mój szef były kierowca rajdowy ma takie w swojej audi A4 3.0tdi 270KM

Oczywiście jak zakładał to od razu wszystkie przód i tył...

Jego zdanie liczy się dla mnie bardzo ale chce znać wasze zdanie..bo wiem ze są gdzieś fikołki pod tym względem..

 

pzdr..

 

Poprawiłem literówkę/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zasadnicze pytania odnośnie tarcz i klocków do Opla Astry G kombi z 2001R.Silnik 2,0 DTI 16V z ABS.Jakiej firmy preferujecie.

 

 

Poprawiłem.regulamin §3punkt.3.1(daro)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ATE sa dobre i nie brudzą bardzo felg.... Ja zalozyłem najtansze Roper ( jesli dobrze pamietam) - na wykonczenie tarcz- hamuje tez..., choc w zimie cos mi zacza sie blokowac jeden klocek i grzala sie tarcza, musze to teraz sprawdzic, moze klocek za ciasno jest w prowadnicy....

W najblizszym czasie będę myślał nad wymiana całego kompletu - tarcze + klocki - brałbym ATE, tylko cena troche przeraża - kpl. to juz wiekszy wydatek.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności