Skocz do zawartości

tarcze hamulcowe i klocki - jakie firmy polecacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

KIDROCK, przeleć po istniejących tematach a będzie jasne.

O tarczach i klockach jest wiele tematów ze wskazaniem zalecanych,

a czy będzie to do tego czy innego modelu - nie ma już różnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

 

w zeszly piatek zalozylem komplet hamulcow na przod firmy PAGID

sa jeszcze na dotarciu ale juz czuc ze auto jak ma zahamowac to hamuje

jestem bardzo zadowolony szczegolnie ze sa takiej samej jakosci co ATE a cena nizsza...

 

pozdrawiam

ps w piatek czeka mnie 300km podroz i zobaczymy jak bedzie dalej

 

a i tarcze sa pomalowane specjalna farba co zapobiega rdzewieniu na rantach...

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Maj 05, 2010 21:56 ]

witam

 

wrocilem z dugiego weakendu i zrobilem w sumie 800kmod zalorzenia hamulcow jestem bardzo zadowolny

 

nie mialem jeszcze okazji ostrzej hamowac ale mocniejsze nacisniecie pedalu to czuc ze fura sie zatrzymuje momentalnie..

 

pzdr

polecam caly komplet...

 

 

ps dowiedzielam sie na temat "ebc green stuff" i nie musza byc one rozgrzewane aby spelnialy swoje zadanie...w piatek caly komplet greenow bede zakladal do defendera...

 

jakby byly troche tansze to sam bym je zalozyl...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Nadszedł czas abym zmienił tarczę i klocki w swojej Astrze.

Czytając Wasze wypowiedzi najlepiej zakupić ATE.. Ale ich cena jest troszkę wysoka..

Znalazłem komplet Boscha (tarcze+klocki) za ok 320 zł.. lub TRW też komplet za ok 220 zł.

Jak spisuję się Bosch, TRW?? Który zestaw kupić?? Czy może jakiś inny??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja wymieniałem tarcze i klocki pod koniec marca.Po przeglądzie wielu ofert postawiłem jednak na znane firmy.I tak najpierw kupiłem po korzystnej cenie klocki Bosch a następnie na allegro po równie dobrej tarcze Brembo.I tak od chwili wymiany obaj producenci dobrze się uzupełniają a ja jestem z tego kompletu zadowolony.Generalnie uważam,że lepiej w tym względzie oprzeć się na wyrobach markowych bo zbytnia oszczędność może przynieść niezadowolenie i dodatkowe koszty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze powtarzam zeby brac jak juz to komplet. Najlepiej sie sprawdzaja kompelty ATE - tarcze i klocki. Brembo mialo juz kilka wpadek bo czasamio sie dobrze sprawdzalo a czasmi potrafily sie pogiąć przy mocniejszym hamowaniu. Mam sprawdzone ze hatr sie dobrze spisuje tez z klockami ate.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też raz miałem Hart, ale podobno to tylko "pakowacz" i nigdy nie wiadomo co się może trafić. Generalnie jak już wspomniano, nie warto ryzykować bezpieczeństwa i kupować produkty firmy krzak... niestety nie ma nic za darmo a za ceną idzie jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności