Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Siemandero wszystkim !

 

Takie małe pytanie mam czy opłaca się kupić to radyjko tzn... może nie kupić... w Promocji Orlenu jest za coś ponad 50 000 pkt tak myślałem żeby łyknąć to radio i do tego zakupić jakąś dobrą antenę zamiast wydawać kasę na antenę i radio to za całość kupić antenkę.

Dobrze rozumuję ? czy lepiej nie pchać się w to radio ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEnix maja prawo je zabrać w momencie kiedy zachodzi podejrzenie ze ten sprzęt zakłóca inny sprzęt lub został użyty do celów przestępstwa a tego ci nie udowodnią. radyjko posiada homologację i jest legalne (stosowane nawet w legendarnym srebrnym Modeno na Gdańskiej sam widziałem hehe

 

To jest tak policja ma prawo zabrać ci każde urządzenie elektroniczne nawet tel komórkowy jeżeli będzie zakłócał inne uładzenia policja już nie raz się wypowiadała na ten temat poza tym nie maja prawa przeszukania samochodu bez nakazu 2 sprawa jak już trafisz na takiego dupka policjanta w momencie udowodnionej rekwiracji policja wysyła na swój koszt sprzęt do przebadania ,dawny PAR wystawia stosowną opinię po czym musza ci go oddać nawet jak nie spełnia wymogów wiec to martwy przepis i papierkowa robota. Jeżeli używasz radyjka 2m i nie masz licencji policjant nic ci nie zrobi stosowna instytucja czyli dawny PAR może cie tylko ukarać na wniosek Policji

 

Pozatym na stronie wyraznie napisali

W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań). W skutku zwrócenie radyjka właścicielowi z papierkiem hehe

 

Wiec jeżeli zatrzyma cie policja i zobaczy o Unidenek pokazujesz ksero deklaracji i mogą cie pocałować. Jeżeli naciśniesz gruche i w pobliżu będzie UKE i powie wszedł pan na sąsiedni kanał wtedy mogą zrekfirować J przebadać i oddać

 

 

wymień mi 1 osobę której zabrano Unidena ? po udostepnieniu 26,965 – 27,40M5Hz szaremu człowiekowi

z tym unidenem jest tak samo jak z mp3 na kompie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIdlandy sa dobre z tego co wiem. Ja akurat mam SUnker Elite One i antene Falcon 80. SPrzecik spisuje sie calkiem dobrze. Moje oczekiwania spelnia. Nizsza pólka ale jest ok:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z wyborem:

alan czy uniden?

alan 78 vs. uniden 520xl ?

alan 101 i pokrewne vs. uniden 510?

nie wiem co wybrać? wszyscy cb-maniacy mówią gorsze radio ale bat lepszy, znowu inni mówią co innego. ogólnie chce przeznaczyć do 300plnów za komplet. no max 400 jeśli chodzi o alana 78/uniden 520.

jeżdze względnie "dużo" km miesięcznie znanymi trasami, także zasięg Aż taki mi chyba nie potrzebny.

pomóżcie oplomaniacy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem taki zestaw przez kilka miesięcy, warto. Co prawda sporo szumów ale po odpowiednim wyregulowaniu ustają a zsięg zacny...

CB RADIO ALAN 199A + SIRIO ML 145

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=267084479

 

Teraz używam Presidenta Johnson II plus Sirio Black Carbonium. Różnica spora ale i taj uważam że za tą cenę 199A to dobre radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności