Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wejdź na http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=171&f=57tą stronę i poczytaj!

 

Osobiście polecam radio które sam używam, mianowicie Uniden 520. Radio małych rozmiarów, w sam raz do auta. Nie muszę chyba mówić że Uniedn to to samo co Prezydent, bo Uniden robił radia dla Presidenta. Różnica w cenie. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden robił radia dla Presidenta. Różnica w cenie.

a tutaj to niestety racji nie masz ;d bo unieden zabroniony nie bez powodu ;) Ma po pierwsze wieksza moc a po drugie co jest istotne uogólnine dla wszystkich krajów gdzie produkował pasmo fal :) a prezydent dla kazdego kraju ma określone i dzieki temu nie prezydent nie powoduje zakłóceń dla innych użytkowników typu piszczenie, szumienie kiedy nadajesz :( a uniden owszem :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden robił radia dla Presidenta. Różnica w cenie.

a tutaj to niestety racji nie masz ;d bo unieden zabroniony nie bez powodu ;) Ma po pierwsze wieksza moc a po drugie co jest istotne uogólnine dla wszystkich krajów gdzie produkował pasmo fal :) a prezydent dla kazdego kraju ma określone i dzieki temu nie prezydent nie powoduje zakłóceń dla innych użytkowników typu piszczenie, szumienie kiedy nadajesz :( a uniden owszem :(

pomyłka

Uniden ma identyczne parametry a president, wykupił licencje jest robiiony w 99% na tych samych częciach i w tej samej fabryce 1% to napis :( a szumy i trzaski niestety nie sš powodem unidenia tylko użytkownika nie nastrojonej anteny lub instalacji zasilajšcej , uniden nie wydziela żadnych szumów ani trzasków, no chyba ze jest uszkodzony a jeżeli chodzi o 5 to koszt dorobienia do uni 40zł

unideny wpuszczone na polski rynek maja 4w wieksza moc posiadaja jedynie w głosniku 7w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zastanowienia weż alana 121, ja mam takiego i jest super tez sie wahałem pomiedzy tti, ale sprzedawca mi powiedzial tyle alan to alan a tti to nowo powstała marka oferujaca radia z bajerami, lecz tak na prawde jest troche lepsze niż corba i inne chińskie wynalazki. najlepiej trzymac sie dobrych sprawdzonych marek jak president, alan, uniden a nie jakies wynalazki swiecące z diodami itp. i jeszcze jedno porównanie to tak jak byś miał wybierać pomiedzy Toyotą Yaris(alan) w wersji podstawowej, albo daewoo matiz(tti itp w bogatej wersji.

 

Poprawiłam ort. Proszę o zwracanie baczniejszej uwagi na interpunkcję/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności