Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

u znajomego radyjko Uniden pro 520xl i antenka Sirio performer 5000 (2 metry) na magnesie. Ostatnio łączył się na odległość 15 km z bazówką. Wczoraj śmigałem z nim autkiem i spoko zestawik. Jak będę przy kasie to kupie to samo tylko z antenką krótszą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moim skromnym zdaniem radyjko jak nie szumi i dobrze słyszysz to wszystko co trzeba

w firmie jest Uniden jakiś i jest ok, dobrze zestrojony ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, mam u siebie zamontowane radyjko TTI 770 i antenke na magniesie Sirio ML 145 (oczywiscie wszystko zestrojone jak nalezy), narzekac nie moge w miescie slysze i nadaje na jakies 10km wiec jest nie zle, a poza miastem jeszcze nie testowalem, wyciszenie szumow jest dosc dobre, a cena takiego zestawu to wydatek ok 400zl, ale warto ???

 

Moja dobra rada bo juz sie o tym przekonalem na wlasnej skorze, nie oszczedzajcie kasy na antenie :mrgreen:, lepiej dobra antena i sredniej klasy radio niz wypasione radio i kiepska antena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie dotyczące strojenia anteny

mam zamiar kupic ale magnesówke i teraz pytanie czy wystarczy ja raz zestroic czy trzeba robic to za kazdym razem np jak porozłączam wszystko (zeby np schowac jak auto bedzie stalo w niepewnej dzielnicy) ??

lub czy po samym sciagnieciu anteny tez trzeba znow storic? czy nie?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to juz jedno wiem a co sadzicie o tej antenie Hustler... wiadomo nie jest ona dluga ale ja potrzebuje zasieg okolo 10 km noi zeby wygodnie bylo ją schowac a z np ML145 juz nie bedzie tak łatwo w Corsie....

Napiszcie prosze czy wartą ją kupowac

aha noi co lepiej Uniden520 czy TTI880??

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viper, hustler jest dobra anteną, ale wiadomo że im dłuzsza tym lepsza. Jak miałem na początku hustlera to było dobrze, później się przesiadłem na ml-145 to było dużo lepiej, teraz mam 2m na stałe i jak dla mnie jest rewelacyjnie. Jak to mówia apetyt rośnie w miare jedzenia, także może od razu kupić lepszą niż później zmieniać. Co do radyjka to o TTI nic Ci nie napisze bo nigdy z takiego nie korzystałem, ale śmiało mogę Ci polecić Unidena bo jest to najlepsze radio ze średniej półki, tylko mogą być kłopoty z kupieniem go, ale gdzieś tam sie jeszcze przewijają jakieś oferty na alledrogo. Co do anteny jeszcze to jak koniecznie chcesz 1m to pomyśl nad willsonem, trochę droższy od hustlera, ale podobno lepiej zbiera. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilok dzieki za pomoc :mrgreen:

wlasnie zaczalem szukac Unidena, ale rzeczywiscie cienko z nim (z dostepnoscia)

ale szukam szukam do 15 lipca musze cos wychaczyc ..akurat na wakacje bedzie jak znalazł ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności