Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeszcze mam Opla Astre - wiecie jak teraz ciężko sprzedać :mrgreen: a poza tym może Vectra, no zobacze jeszcze :brawo: póki co mam astre i po częstotliwości telefonów wydaje mi sie, ze jeszcze nią pojeżdze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że nic się nie stanie jak i tutaj zapytam, pytałem na forum Astry ale tutaj więcej użytkowników jest nie tylko Astry więc może coś ciekawego podpowiedzą :)

 

Ja mam kilka lamerskich pytan, akurat się składa, że chyba wypłatka pozwoli mi na zakup sobie CB do mojego bolidu. :) Pytanie jest takie, czy CB dużo prądu żre ? czy nie ? Czy trzeba np. od razu pomyśleć o akumulatorze mocniejszym czy cóś ? zaznaczam, że Aku wymienione nówka.

 

Co i jak gdzie się podłącza, wiadomo że i tak na pewno podłaczą mi tam gdzie kupię alelepiej wiedzieć. Od razu zastanawia mnie taka sprawa gdzie montowaliście u siebie w astrze CB, widziałem patent w zapalniczce ale nie koniecznie chcę pruć plastiki żeby coś włożyć. Tak się zastanawiałem nad lewą stroną pod kierownicą. Co Wy na to będzie tak pasować, może ktoś ma tak zamontowane i może podzielić się sugestami.

 

Na koniec chodzi o sam sprzęt, nie chcę zajzwyklejeszego ale nie chcę też przepłacać, słyszałem że UNIDENY są dobre...

 

 

Mam nadzieję że dyskusja się rozkręci. :) Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zamontowane na klapce od bezpieczników i nie narzekam. Może dostęp nie najłatwiejszy, ale przecierz nie trzeba cały czas regulować. Akumulator zostaw bo nie ma sensu wymieniać na nowy bo cb nie ciągnie dużo prądu. Najlepiej by było podłączyć bezpośrednio pod akumulator ale wtedy nie wyjmiesz cb z auta. Napisz jaką chcesz kupić antene i jak ma być mocowana. Co do radia to nie wiem co Ci polecić bo ja mam unidena 520 ale coś ostatnio deficyt na te radyjka a o innych to niewiele słyszałem. Ogólnie powiem że cb to super sprawa nie tylko na misiaków ale też do omijania korków. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności