Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
A ja mam lamerskie pytanie. Skąd w CB leci dźwięk ?? Jest jakiś wbudowany głośnik czy trzeba podłączyć pod radyjo ??

Jest glosnik wbudowany, przewaznie na gorze radyjka :wink:

Ale mozna dokupic zewnetrzny glosnik i sobie umiescic w wygodnym miejscu, np. jak przy montarzu konieczne bedzie zasloniecie wbudowanego glosnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam ja mam alana 199a antena 110cm dobrze zestrojona i jestem z niego zadowolony,samochód opal astra:f: antena z tylu na dachu zamocowana na stale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale opel projektu umieściłem moje fotki dot. Anteny CB

 

hmm

 

Co do zasięgu miałem dobrze zestrojonego Lemm 1200 - 1350 cm i nie byłem z niego tak zadowolony jak z :) Lemm 1700 = 1850 cm 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Powiedzcie ile trzeba mieć na cały zestaw CB :P Zawsze marzyłem o takim czymś a do Corsy fajna sprawa wstawić sobie coś takiego :D Aaaa i czy sam dam radę zainstalować :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem rade to i ty dasz - najważniejsze by się nie bać otworzyc i rozkręcić kokpitu (deski rozdzielczej auta) a poza tym, Zakładając ze te antenki, które juz teraz oferują są ze strojone mniej więcej bo wszystko zależy od położenia wystarczy pociągnąc kabelki do akumulatora albo lampki w schowku kabel antenowy zarabiasz - podobnie jak ten od anteny satelitarnej tylko ze z 2 razy wiekszy. Bierzesz miernik piszczałke i sprawdzasz czy nie ma zwarcia dotykając piny i przykladając do masy i jazda :twisted:

 

Koszt Antena - 140 zl - dobra

Radio = 250 zł

 

Mówie o nowym sprzęcie

 

Koncówki do wtyku antenowego 7 zł

Mocowanie 30 zł chyba ze na magnes ale nie polecam.

 

I to wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozkręcałem więcej niż kokpit :D:P:( A więc tego się nie boję tylko ceny :twisted: 400zł to dużo jak dla a tym bardziej że nie pracuję. Rozumiem że używany koło 200zł by się zmieścił :) No to trzeba albo oszczędzać albo sprzedać coś aby to sobie zakupić :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam ALAN100PLUS z anteną CB Line 145 cm magnesową. Sprzęt działa dobrze i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć. Radyjko małe, poręczne, łatwo w osobówce zainstalować. Mogłoby tylko mieć przełączanie kanałów na gruszce i trochę lepszy wyświetlacz. Ale nie można wymagać cudów od sprzętu za 200 zł. Od prawie roku działa bez zarzutu więc z czystym sumieniem mogę polecić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie chce robić nowego tematu więc ...

 

Zastanawiam sie na d zakupem tego ...

http://www.allegro.pl/item91522145_cb_alan_1001z_midland_antyradar_radio_antena.html

albo tego...

http://www.allegro.pl/item91379006_cb_radio_tti_tcb880_black_faktura_gwarancja_.html

 

to drugie nie ma anteny a to pierwsze to jak widać zestaw...

 

Pytanie brzmi... Czy ten pierwszy zestaw jest w miare normalny i opłacało by sie go kupić. (chce wiedzieć poprostu czy miśki są gdzieś nie daleko, mieszkam przy trasie no i wiadomo). :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiscie wolalbym 1 zestaw. Mimo iz nie znam tej anteny to radyjko jest calkiem dobre (jak na te pieniadze) Poza tym to nie znam tej firmy z drugiego radia Chyba tylko ladnie wyglada z tym niebieskim podswietleniem :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności