Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

problem z wyborem:

alan czy uniden?

alan 78 vs. uniden 520xl ?

alan 101 i pokrewne vs. uniden 510?

nie wiem co wybrać? wszyscy cb-maniacy mówią gorsze radio ale bat lepszy, znowu inni mówią co innego. ogólnie chce przeznaczyć do 300plnów za komplet. no max 400 jeśli chodzi o alana 78/uniden 520.

jeżdze względnie "dużo" km miesięcznie znanymi trasami, także zasięg Aż taki mi chyba nie potrzebny.

pomóżcie oplomaniacy

Witam każde radio które jest dopuszczone na polski rynek to 4 waty w AM/FM i podstawą jest antena i dobrze zestrojona 100%(moja propozycja to antenka 110cm SIRIO SNACK 27 mam taką i przy normalnych warunkach na tej antenie osiągam 5-8 km, więc w zupełności wystarczy). A propos, co do UNIDENOW (nowych) ze dosyć mocno sieją po kanałach bocznych miałem 510 i 520 testowaliśmy te radyjka .ale reszta godna uwagi, na odsłuchu radyjko chodzi wyśmienicie niskie szumy własne, zeby tak reszta radyjek chodziła to była by rewelacja,ale do niemiec nam jeszcze daleko, ich normy sa ostrzejsze i przynajmniej nie ma u nich takich szumofonów jak u nas.

PS> a osobiście posiadam radio które ma 17lat dziadka ale jestem bardzo zadowolony z niego POZDRAWIAM

 

Usunęłam to co się powieliło/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam. Noszę się zamiarem kupna CB ale za bardzo nie wiem jakie kupić, może mi ktoś doradzi jakie i w normalnej cenie. W Makro jest w promocji za 260zł Magnum MX z anteną CBL 829 czy to dobre rozwiązanie, czy może dopłacić 50zł i kupić lepsze radyjko a może lepszą antenę. Kto może to proszę o poradę. Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Czy ktoś miał styczność z tymi radiami warto kupić jeden z tych modeli?

A może inne w podobnej cenie?

Proszę o pomoc, ponieważ nie mam zielonego pojęcia na temat CB.

Czytając opinie wasze kupił bym unidena 510 lub 520, ale podobno jest niedozwolony.

za wszelkie informacje i podpowiedzi będę wdzięczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam unidena 510xl + hastlera. Z tym niedozwolony to jest kwestia umowna. Teraz tego nie można sprzedawać, z racji tego, że pewna seria zagłuszała inne kanały ... kwestia wydrukowania sobie starej homologacji i nie ma problemu. Swoją drogą z radiem poruszam się już ponad 2 lata, jak nie trzy i w tym czasie ani jeden patrol nie interesował sie radyjkiem, a trochę się poruszam ;) Jedynie pany policjanty co najwyżej jak już podpadniesz mogą zerknąć ... ITD nic do tego, oni lepszą kasę mają z łapania ciężarówek i dostawczaków :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności