Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

hmm nawet nawet ale jak do mobila to za mocno skomplikowane :) antena moze być

ale co do radia to kup np unidena taniej ci wyjdzie

jak kupowałem swoje , zastanawiałem sie nad 880 ale doszedłem do wnosku ze ma za dużo funkcji i ustawien jeszcze sie zagapie i w cos walne wiec kupilem unidena :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

z ta homologacja nie jest tak do końca ze nie ma

masz tu aukcje kole daje paragon homologacje i deklaracje zgodnoci

używać radia możesz nic ci nikt nie zrobi na życzenie upierdliwego policjanta pokazujesz deklaracje i homologacje (oczywicie policja nie ma prawa tego od ciebie wymagać nawet nie ma prawa oglšdać twojego radia ) wiec nie ma problemu ale wiadomo jak jest policja jedynie może skonfiskować ci radio i narobić sobie przy tym kłopotu papierkowa robota itd. ale najpierw musi udowodnić ze jest niezgodne z normami hmm ciekawe jak to zrobi??? Nie ma uprawnień musi wysłać radyiko do instytutu na swój koszt , ale tu jest zonk bo ty masz homologacje i paragon wiec w tym momencie oni mogš jedynie powiedzieć szerokoci

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=249450303 w miłej cenie

 

jeli chodzi o 880 słyszałem ze jest niezłe chciałem je kupić poszperałem w necie i niestety było dużo postów popsuło sie itd odpuciłem i jak ci już pisałem ma dużo bajerów do mobilaka mało przydatnych bo zanim nastawisz ustawisz to dużo czasu zmarnujesz

 

 

uniden 510 ma 2 gałki SQ i VOL i filtr ANL i to wystarczy nie musisz co chwile kręcić przestawiać itd (to jest moja sugestia)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja sobie zkupiłem TTI 880 i wniczy mi te funkcje nie przeszkadzaja.

Jak sie raz poustawia to nie ma poco więcej kręcić.

Co do radia to działa wporządku. Posiada gwarancję. Byłem na strojeniu anteny w serwisie CB i koleś mi powiedział że warte jest tych pieniędzy co za nie dałem na Allegro.Poustawiał mi wszystko tak jak ma byc i od tej pory nic nie przestawiałem.No chyba że szumy SQ regulowałem. U niego wsklepie to TTI kosztuje 100 zł więcej. On je sprzedaje od jakiegoś czasu i dotej pory nie miał jeszcze żadnych reklamacji. A co do serwisu to też niema znim problemu. Co do Unidena czy to 510 czy 520 to nie wiem jak on sie sprawuje wiem tylko że jest nie dopuszczone do użytku na terenie POLSKI. Pisze o tym na stronie URZĘDU KOMUNIKACJI I ELEKTRONIKI. Jest tam LISTA WYROBÓW NIEZGODNYCH Z WYMOGAMI ZASADNICZYMI i tam wpisanie są Unideny.

Dla zainteresowanych podaje link do strony:

http://www.uke.gov.pl/uke...xt&place=Lead01

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się niczym i bierz unidena 520 xl póki jeszcze są dostępne na rynku. Co z tego że są niedopuszczone do użytku jak i tak nikt Ci go nie zabierze a uniden to to samo co president tyle że uniden :D i nie ma co go porównywać z żadnym innym bo w tej cenie to jest najlepsze radio. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o tym na stronie URZĘDU KOMUNIKACJI I ELEKTRONIKI. Jest tam LISTA WYROBÓW NIEZGODNYCH Z WYMOGAMI ZASADNICZYMI i tam wpisanie są Unideny.

Dla zainteresowanych podaje link do strony:

http://www.uke.gov.pl/uke...xt&place=Lead01

Było o tym tyle razy na tym forum jak i na innych poświęconych CB.

Uniden 520 kiedyś posiadał wszystkie zezwolenia i dopiero od paru lat (3-4) je stracił, co nie znaczy że nie możesz go używać (nie można go sprzedawać, ale to już sprawa sprzedawcy).

Natomiast co do twojego TTI, jest w miarę dobre i posiada modulację AM/FM (FM wykorzystywana na zachodzie, w Polsce AM), mam pytanie czy twój model ma wyeliminowane samoczynne przełączanie się kanałów podczas wyłączonego silnika (związane z mniejszym napięciem zasilania) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadza sie ale na liscie nie ma kolesi z allegro :D no i to było w 2005r a unideny maja juz nowe homologacje wiec nie widze przeciwskazan w zakupie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) chciałbym zamontowac w Astrze G CB :) w sklepach różnie to bywa wszystko jest dobre i jest ogólnie git jak to sprzedawcy mówią:( może podzielicie sie własnymi doświadczeniami na ten temat jaki sprzęt i gdzie go zamontować :(

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności