Skocz do zawartości

jakie CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dzis sprawdzilem to radyjko i mysle ze mi wystarczy. Nie juzdze duzo (do 20tys rocznie), a radio bede uzywac tylko wyjechaniu z domu. Dojezdzam do radomi 15km i na tym odcinku czesto paly stoja. Zapytam czy stoja i potem sobie jade.

Pewnie jak mi sie spodoba, to bede chciallepsze, ale to jak bede mial lepszy samochod troche wiecej kasy, a to moze pozniej sprzedam z niewielka strata. Na allegro takie z antena sa za 250pln

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no poprobowalem troche tego alana i faktycznie szumi. ale nie jest tak zle. Problemem jest antena, ktora dostalem z radiem. Jest beznadziejna i musze sobie sprawic inna.

Podlaczylem sie pod antene kupla i jest spoko.

Najlepsze jest to, ze gosc ktory mi to radio srzedal, myslal ze tak kiepsko lapie bo radio jest kiepski (kupil tydzien wczesnie) i jak zobaczyl jak dziala na lepszej antenie, to chcial zebym mu oddal radio, ale juz wydal kase i mam radyjko nowe z beznadziejna antena za 150pln

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy w gronie CBuserow

zmien antenke i bedzie git

po moich doswiadczeniach z krotkimi antenkami teraz szczerze polecam jakies dlugie baty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz po sesji będę zamawiał Unidena 520 i zamieszcze go :) hehe pod siedzeniem albo tak jak eduardo powiedział pod kierownicą by nie korciło Janosików.

 

Co do bata to mysle ze 120 to minimum trochę ciężko będzie mi go założyć ale podjadę do zakładu gdzie montują seryjnie i może coś podpowiedzą.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na pewno są tu lepsi specjaliści niż ja w sprawach CB, ba ja to jestem noga. Ale kilka radii już słyszałem, i tych nowych w pełni z bajerami świecących i tych używanych szumofonków.. i powiem wam jedno. Nic nie zastąpi starego poczciwego PRESIDENTA HERBERTA. Jeśli macie cokolwiek wybierać to tylko takie radio.....

 

POza tym, mam bardzo ciekawie zamontowane radio w omedze B, bezkolizyjnie, bez wiercenia i niszczenia samochodu. Tylko zdjecie zrobie później bo teraz nie mam jak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Alana 48 jeszcze nie mam planów jak i gdzie go zamontować.

 

Jutro powinien do mnie przyjsc. myśle o kilku rozwiązaniach, być może nad popielniczką, bys może w schowku niom zobaczymy ważne by :roll: chodził

 

Zrobie fotki i zamieszcze na forum jak coś ciekawego wymysle :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma tego alana 199 i powiem wam, ze jak ktos ma ograniczona kase na radyjko, to lepiej kupic slabsze radio i lepsza antene. Ja sprawdzalem u znajomych kilka radyjek, i stwierdzilem, ze antena ma o wiele wieksy wplym na jakosc odbioru niz radio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności