Skocz do zawartości

Spalanie LPG


Gość ZlyWilk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma tragedii

zbiornik 70 miesci ponad 50 litrow

i stacja po drodze do domu

wczesniej smigalem tylko na benzynie

bialas wcinal od 15 do 20 po miescie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość sintra 98

Witam Sintry apetyt na gaz chyba sie unormował wychodzi średnio 14.5, ten przebłysk 12.5 jak miałem (na pewno nie pomyliłem sie w obliczeniach ) to nie wiem z czego sie wziął ,teraz czekam na unormowanie temperatury możne średnia troch spadnie ,ale jak będzie te 14 to chyba nie ma co narzekać we Wrocławiu :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

14-w miejskiej . Ok

Ala jak już kawałki prostej to 12.

Przy emeryckiej na trasie wyszło 9,7. Prędkość 100-120.

Niżej nie zejdę. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Jeszcze w trasie dłuższej nie byłem ,wg poprzedniego właściciela przy prędkościach podobnych do twoich mówił ze 10 nigdy nie przekroczył a wręcz oscylowała na 9 ,zobaczę jak wyjadę ja ale dla mnie najistotniejsze jest spalanie w mieście bo tu najwięcej tu jeżdżę :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doloze trzy grosze, zrobilem wlasnie 2600 km spalanie wyszlo na poziomie ~12litrow. Jest jednak kolejna ciekawa sprawa, jak wszyscy wiemy, nasze sinterki przeklamuja wskazania predkosci, dlatevo zawsze zastanawiala mnie taka sprawa, czy oszukuja rowniez co do przejechanego dystansu. Jednoznacznie nie moge tego stwierdzic, jednak wg. wskazan licznika z trasy, ktora powinna miec, jak napisalem 2600km, zrobilo sie 2770. Oczywiscie moga byc rozne przyczyny takiego wskazania, jednak glos rozsadku mowi jedno.... to przeciez sintra. Zaraz jade w kolejna trase, zobaczymy co tgm razem wyliczy samochodzik....

I nasuwa sie oczywiscie przypuszczenie, ze przez taka sytuacje sintra pali troszke wiecej :)

Edytowane przez szekir

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Te 12 masz na trasie ,a co przekłamania nie zauważyłem mam dwie trasy i co do kilometrów to pokrywa sie z innymi autami ,co do okłamywania to każde auto przekłamuje szybkością to nie przypadłość Sintry ,może przekłamywać co przejechanych kilometrów gdy zmienisz opony inne niż są przeznaczone tak wyczytałem jeśli się myle prosze o poprawę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Wysokość kola ma znaczenie. Zgoda.

Ale używając kola oryginalnego, znaczy wysokości przełamania prędkości są wyższe niż w innych autach. Wystarczy wziąć nawigacje i sprawdzić różnice jakie wyświetla. W sintrze i w innym aucie.

 

Szekspir ... ciekawa myśl. Trzeba to sprawdzić. ;)

Może to mieć znaczenie do spalania na 100km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaola1

To ja się na razie nie odzywam... chociaż źle nie jest.

Vka pali 14-16l po mieście.... orientacyjnie bo jak na razie tras zero i skupiam się bardziej na naprawach niż ekonomicznej jeździe.

No a za każdym razem jak wraca to trzeba sobie poszaleć :D

 

Peugeot natomiast swoje 17 pali...ale to już inna bajka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vka lipsiejsza bez watpienia....

W astrze roznica wychodzi mi jakies 20km na tym odcinku, za niedlugo jade spowrotem, to sprawdze jeszcze raz

 

Edytowane przez szekir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności