Skocz do zawartości

[Pasy bezpieczenstwa] zapinacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U nas w Szczecinie zgineła osoba, która wjechała autem do Odry bo prawdopodobnie nie mogła się wypiąc z pasów.

 

Zależy od dnia czasami zapinam czasami, nie . Pasom mówie nie, ale generalnie mam dość mandatów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

załątw sobie zaswiadczenie ze masz kłopoty z płucami albo z kregosłupem i nie bedziesz musiał zapinac. Ja zawsze zapinam nawet jak wjezdzam do garazu

o takie małe zboczenie :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
U nas w Szczecinie zgineła osoba, która wjechała autem do Odry bo prawdopodobnie nie mogła się wypiąc z pasów.

 

Zależy od dnia czasami zapinam czasami, nie . Pasom mówie nie, ale generalnie mam dość mandatów.

Holcu ale zobacz wiecej jest czołówek czy utonięc aut? a chyba nie powiesz mi że w acuei podczas zderzenia czołowego pasy nie pomagają? tym bardziej jeśli auto ma airbag...:mrgreen:

jakich wypadków jest wiecej takich gdzie pasy ratują czy takich gdzie ludzie przez nie sie spalają? wiem że napiszesz teraz Twoje życie Twój wybór ale kto wie czy to nie dzisiaj Ci pasy życie uratją :roll:....

 

 

PS: a teraz coś dla tych co nie zapinają pasów z tyłu, wjedzcie sobie na stronke http://www.pasybezpieczenstwa.pl/ i pobawcie sie kalkulatorem predkosci :wink:

czy aż tak nie nawidzicie tych co siedza przed Wami?(pytanie sie tyczy tych którzy nie zapinają)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z Wami, ale Panowie to ja jestem właścicielem swojego życia i to ja ryzykuje. Mój brak pasów nie stwarza ryzyka dla potencjalnych kierowców. Dlatego wydaje mi się, że zakaz jest w/g mnie nie słuszny.

 

Owszem są plusy i są minusy, ale jesli mogę mieć swoje zdanie to powiem, że ubieram pasy wyłacznie pod potrzeby policji i taka jest prawda a czy są bezpieczniejsze - pewnie tak skoro jest obowiązek ich używania, ale nie powinno się nakazywać każdemu :mrgreen:

 

Owszem moje dzieci, będę zachęcał i nakazywał używania pasów, ale gdy będą w wieku kierowców to nie mogę ich zmuszać do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Holcu napisałeś że to Ty ryzykujesz a jak siedzisz z tyłu to juz nie tylko Ty... :mrgreen:

rozumiem że jesteś właśćicielem swojego życia ale zobacz taką sytuacje czego Ci oczywiscie z całego serca nie życze!!! jeżeli tylko przez nie zapiete pasy wylądował byś na wózku... zobacz jak wiele mozesz stracic... czy wtedy nie miałbyś pretensji do całego świata że to wszystko jest nie fair itd? co do zmuszania to do niektórych rzeczy lepiej zmusić... lepiej teraz zmusić niż póxniej już nie móc z tą osobą nawet pogadac...

PZDR :roll: ale jeśli sobą sie nie przejmujesz to przynajmnije z tyłu zapinaj....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności