Skocz do zawartości

[Pasy bezpieczenstwa] zapinacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja zapinam jak wyjezdzam poza moja wioske :roll: (chyba ze policaje jada to jeszcze szybko zapne)

Ale ogolnie jak jade gdzies dalej to zawsze zapinam a od nie dawan nakazuje to wszystkim pasazerom bo mam 16pkt a po 2pkt od kazdego z niezapeitymi pasami moglo by mnie "pogrzebac" :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Napisalem, ze zapinam pasy, ale robie to tylko jak siedze z przodu :mrgreen: Jakos te z tylu sa niewygodne.

www.pasybezpieczenstwa.pl zobacz sobie tam kalkulator predkosci... przez chwile bedzie Ci nie wygodnie bo sie później przyzwyczaisz :roll: a możesz zapobiec że na osobe z przodu nie spadnie tona na plery :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Był już taki temat.....

 

ogółem to wałkowanie tego samego..TAK..NIE... i ile jest % wypadków w których niezapięte pasy uratowały komuś życie...............ile można

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widze, ze wywolalem poruszenie moja wypowiedzia... O ile jako kierujacemu oraz pasazerowi z przodu jest mi dobrze w pasach to z tylu poprostu nie potrafie wysiedziec. Zdaje sobie z tego sprawe, ze osoba siedzaca z tylu bez pasow taranuje przedni fotel. Na szczescie z tylu, od kiedy mam prawko zdaza mi sie siedziec moze kilka razy do roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Był już taki temat.....

 

ogółem to wałkowanie tego samego..TAK..NIE... i ile jest % wypadków w których niezapięte pasy uratowały komuś życie...............ile można

być moze :mrgreen: jednak ja jestem na forum od niedawna i z takim tematem sie nie spotkałem :roll: skoro jest tak bardzo bez sensu to go usuncie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda teraz usuwać :mrgreen: jak już jest parenaście odpowiedzi, ale koledzy na przyszłość :roll: lepiej odświeżmy stary temat i żyjmy w porządku :wink: a póki co przymykamy oko, bo faktycznie możnabyło nie wiedzieć :)

 

Co do pasów - generalnie jeżdze ostatnio w pasach z podobnego powodu jak Eduardo, mam troszkę punkcików a szkoda mi utracić kategorię, którą zdobyłem bo przeżywać znów tyle egzaminów i tyle kasy wydac na te kursy to mi się nie uśmiecha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja jeżdze w paseczkach i wczesniej też jeździłem ale od momentu kiedy gośc mi wjechał 50 w dupsko a mialem jeszcze stara kierownice (kadett D) taka gdzie na dole sa podtrzymania a 3/4 jest puste, i malo mi łweb w nia by nie wszedł gdyby nie pasy.Tobyło takie chwilowe "olsnienie" cos mi kazalo zapiac pasy i za chwile przed przejsciem dla pieszych mi przywalil a ja kulturalny pieszych przepuszczałem.Pasy zrobiły swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności