Skocz do zawartości

[Pasy bezpieczenstwa] zapinacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mialem kiedys bardzo powazny wypadek i dzieki temu ze nie zapialem pasow dzisiaj zyje.I do dzis pasow nie zapinam.Tak chyba dziala moja podswiadomosc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja zawsze zapinam pasy dla własnego bezpieczenstwa. Wszyscy pasażerowie, którzy jadą ze mną w aucie też muszą mieć zapięte pasy z w/w powodu. Innych kierowców natomiast nie namawiam do zapinania pasów - każdy robi to co uważa za słuszne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ponownie sie wypowiem na ten sam temat ;/ .

zawsze zapinam pasy /chociaz bardzo ich nie lubie :/ /. nie wazne czy jade jako kierowca czy pasazer; 300km czy 300m. naprawde warto :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tylko nie rozumiem dlaczego kierowca za nie zapiecie pasow dostaje mandat 100zl...

uwazam, ze to jest przegiecie ...nie stac mnie na takie mandaty, a dostalam juz kilka razy :?: i za co pytam? moja glupota, moja sprawa. sama sie zabije, nikomu krzywdy nie zrobie. (hipotetycznie oczywiscie bo wcale zabic sie nie zamierzam).

co innego pasazerowie z tylu...zabija tych z przodu bez pasow...no ale co ja komu zrobie jak sie nie zapne? za co ta kara?

niech nie ktos uswiadomi :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapinajac pasow gdy ktos w ciebie wjedzie lub ty wiedziesz w kogos (nie życze tego) jest niezbyt fajny widok,pas nie tyle co ma chronic ciebie i le ma za zadanie (tak ja sobie to tłumacze) żeby moje bebech wrazie stłuczki nie rozchlapaly sie po calej strefie zderzeniaczyli tez na szybie innego autka i eby rodzina miala co pochowac :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rownie dobrze kazdy palacy papierosy moglby byc karany mandatami

bo jego raka pluc beda leczyc za panstwowe pieniadze,

albo pijacy alkohol placa po stowce bo moga wyladowac na izbie, albo dostana marskosci watroby ktora tez beda leczyc za pieniadze podatnikow.

no prosze Cie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiesz za picie w miejscu publicznym dostaniesz mandat a izba kosztuje tylko 210 zł

a palacz tez dostanie mandat jak go złapia np w parku

wiesz uwazam ze powinien byc mandat 500 zł i 5 pkt za jazde bez pasów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja już się parę razy wypowiadałam na ten temat ale mogę jeszcze raz.. Zawsze zapinam pasy-nawet na moment jazdy.Jeśli ktoś ich nie zapnie w moim aucie to ze mną nie jedzie,już nie chodzi o to że to jego sprawa czy się zabije czy nie,ale z jakiej racji ja czy ktoś inny ma pózniej zbierać go w kawałkach ,z mojego ukochanego autka,i podziwiać takie widoki..Dlatego jestem zdania,że słuszne są mandaty za niezapinanie pasów ,a swoja drogą za palenie w aucie też powinny być,skoro nie można teoretycznie rozmawiać przez komórkę ,to przecież papierosy też zajmują ręce i uwagę,ale to już inna sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności