Skocz do zawartości

Nie odpala X14SZ, pomocy! filmik.


Gość r4doslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r4doslaw

Kolego wejdź na temat założony dzień po Tobie przez użytkownika Simer93 z taką samą corsą jak Twoja i może coś z tamtego tematu Ci się przyda,bo on ma podobny problem do Twojego i napisał,że u niego pękła dźwigienka zaworowa

 

Wczoraj napisałem tam właśnie, dziękuję za zwrócenie uwagi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość r4doslaw

Jest jeszcze taka możliwość że poszła płytka pod zaworami, ale jest to tylko teoria;)

 

Panowie, aż trochę głupio się przyznać ale trzeba zamknąć temat, mianowicie w listopadzie zeszłego roku kupiłem samochód i wyobraźcie sobie że od tamtej były pomylone przewody zapłonowe, z 3 na 4 i odwrotnie. Myślałem że kultura pracy, że tak sobie cyka to norma w tym samochodzie, jakoś wolny też nie był... lece zaraz się przejechać. Dużo się nauczyłem też dzięki Waszej pomocy. Napiszę jeszcze jak się sprawuje, później. Muszę też stwierdzić że uszczelka pod głowicą tak czy siak będzie do wymiany bo leci z okolicy 4 cylindra olej (mokro jest)

Edytowane przez r4doslaw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość r4doslaw

 

Panowie, aż trochę głupio się przyznać ale trzeba zamknąć temat, mianowicie w listopadzie zeszłego roku kupiłem samochód i wyobraźcie sobie że od tamtej były pomylone przewody zapłonowe, z 3 na 4 i odwrotnie. Myślałem że kultura pracy, że tak sobie cyka to norma w tym samochodzie, jakoś wolny też nie był... lece zaraz się przejechać. Dużo się nauczyłem też dzięki Waszej pomocy. Napiszę jeszcze jak się sprawuje, później. Muszę też stwierdzić że uszczelka pod głowicą tak czy siak będzie do wymiany bo leci z okolicy 4 cylindra olej (mokro jest)

 

Corsa lata jak ta lala, ale podczas serwisowania wypiąłem jeden kabelek od obudowy filtra powietrza, teraz za chiny nie wiem gdzie on idzie:

 

http://zapodaj.net/152585036cd6f.jpg.html

 

Jeszcze doszło do tego że nie wskazuje mi temperatury silnika, zauważyłem że na głowicy jest jedno ujście też nie zaślepione, tak ma być?

 

http://zapodaj.net/4fe443fe45f3b.jpg.html

 

 

obawiam się jeszcze że wiatrak od chłodnicy nie cyka.

Edytowane przez r4doslaw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator zalacza termowłacznik umieszczony w chłodnicy,zdejmij wtyczke i zamknij obwód-jezeli wiatrak sie zalaczy to znaczy uszkodzony termowłacznik.Jezeli nie to do sprawdzenia bezpieczniki przekazniki

Niebieski przewód idzie do filtra powietrza a czarny zas do kolektora wtrysku po prawej stronie

Za wskazanie temp odpowiada jednopinowy czujnik wkrecony w klektor po lewej stronie

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności