Skocz do zawartości

centralny zamek,lusterka i klakson Sintra


Gość kmitus1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem świeżym posiadaczem sintry i odrazu kłopoty mianowicie nie działa mi centralny zamek,lusterka i klakson o alarmie nie wspominam bo to chyba w standardzie.Według rad na forum sprawdziłem wszystkie bezpieczniki nawet te pod kolumną kierownicy i wszystkie ok , przy wciskaniu blokady drzwi czy u kierowcy czy też u pasażera słychać prace przekażnika w module umieszczonym ze strony pasażera za bezpiecznikami . Od czasu do czasu zamyka mi klape bagażnika jeśli chodzi o lusterka to nie dochodzi mi plus na dżojstik na pomarańczowy kabelek ,pomóżcie bo nie wiem o co chodzi. Może jest jakaś dobra dusza z wrocławia i pomoże

 

 

wydzieliłem do osobnego tematu / Kacper

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sintra98 chyba jest z Wrocławia o ile mnie pamięć nie myli ale chyba się właśnie leżakuje w szpitalu..... :P

 

Ale pewnie coś zaraz razem wymyślimy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gumbi_piast

Co do centralnwgo i alarmu za zmienilem zupelnie na inny tylko ze mialem dwa powody uszkodzone bodajze 3 silowniczki q drzwiach i problemy z uruchomieniem. Co do lusterek hmm.. U mnie bylo podobnie i trzeba byla.zmostkowac dwanprzewody przy kostce sterowania lusterkami. Problem w tym ze nie mam jak zajzec a juz nie pamietam ktore to byly. Ale temat poruszany byl na forun na bank tylko ze technicznym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kolego przewody zmostkowałe z pomarańczowego od dżojstika lusterk (+) do niebieskiego (+)sterowanie szybami i lusterka działają,ale chodz mi głównie o to żę może jest jakiś wspólny powód przez który nie działa centralny, lusterka i klakson bo klakson na krótko też daje głos

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kolego przewody zmostkowałe z pomarańczowego od dżojstika lusterk (+) do niebieskiego (+)sterowanie szybami i lusterka działają,ale chodz mi głównie o to żę może jest jakiś wspólny powód przez który nie działa centralny, lusterka i klakson bo klakson na krótko też daje głos

Jak klakson działa na krótko to może być padnięta taśma, możesz to sprawdzić na przewodach pod kierownicą, u mnie jest włącznik klaksonu zamontowany na osłonie (na razie - taśma w garażu czeka na montaż). Daj adres na PW, to wyśle ci schematy (po niemiecku takie mam może wtedy coś więcej ogarniesz) Rafał

A jakiegoś przekaznika do klaksonu nie ma ?

Pewnie że jest :gwizd:

Tu masz link do przekaźników http://forum.opel24.com/topic/8127-bezpieczniki-i-przekazniki/?do=findComment&comment=451868

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazniki w komorze silnika sprawdzałem tez są ok,znalazłem jeszcze przekazniki w srodku obok modułu sterowania za bezpiecznikami ale nie wiem czym one sterują może ktoś ma taką wiedze


Czy ktoś wie jak sprawdzić bez rozbierania drzwi siłowniki centralnego,może one padły .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sprawdzić bez rozbierania drzwi siłowniki centralnego,może one padły .

Sprawdź kostki w drzwiach (słupek A) są kostki od instalacji drzwi przewody idą w harmonijkach gumowych. W poprzednim poście dałem ci link tam masz opisane przekaźniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności