Skocz do zawartości

jaka antena (magnes)?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

nerro, ja mam antenke Sirio ML 145 i jestem z niej bardzo zadowolony, jest to antena na magnesie i bardzo dobrze sie trzyma, czyli na trasie przy wiekszej predkosci nie powinna spasc. Ostatnio robilem jej maly tescik i jechalem 190/h i antenka ani drgnela, ale byla ustawiona na tylniej klapie (autko sedan).

mroowa, niestety anteny na magnes maja to do siebie ze przycagaja uwage "debili", od tego sie nie ustrzezesz chyba ze bedziesz chowal antenke wszedzie gdzie sie zatrzymasz. a co do antenek montowanych na uchwycie to tez spotkalem sie nie raz ze ucinali sam bat tylko nie wiem po co moze po zlosci, albo wkladaja go w podstawke i sprzedaja jako nowke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Są krzesła i taborety co lepsze, że mieszkam w mieście 30 000 ludzi i generalnie to w większosci się zna wszystkich i nawet się domyślam kto to mógł być bo wiem gdzie parkowałem.

Jak się upewnię to... lepiej niech nie oglądają się za siebie :lol:

A Antenka... pretekst aby zakupić lepsiejszą ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Jaka jest lepsza antena na magnes czy przyczepiona do relinga?

Jeżeli łączysz do relinga to musisz ją gdzieś "masować" wydaje mi się że już lepszym rozwiązaniem jest magnesowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja osobiscie polecam anteny stale ... przy magnesowce jest taka opcja ze jak zdejmujecie na noc albo w innej sytuacji a na pewno tak robicie, to ustawienie jej w innym miejscu ( innym niz to w ktorym byla strojona ) powoduje obnizenie zasiegu jakosci ... ja mam stala ( koncowka zamontowana nad wlewem paliwa ) odkrecam samego bata ok.120cm i tyle masa mi sie nie zmienia jak w przypadku magnesowki ... ktora zreszta mialem i po miesiacu sprzedalem kupujac stala ... co do zasiegu , sprawdzilismy z kolega na odleglosci 10km slychac tak jak bysmy stali obok siebie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jaka jest lepsza antena na magnes czy przyczepiona do relinga?

Jeżeli łączysz do relinga to musisz ją gdzieś "masować" wydaje mi się że już lepszym rozwiązaniem jest magnesowa.

W zafirze relingi są metalowe i mają masę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupilem taki zestaw CB RADIO UNIDEN 520 i ANTENA HUSTLER IC100, cb umieszczone w kieszeni kolo miejsca kierowcy a antena umieszczona jest na tyle dachu przed antena od radia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupilem taki zestaw CB RADIO UNIDEN 520 i ANTENA HUSTLER IC100, cb umieszczone w kieszeni kolo miejsca kierowcy a antena umieszczona jest na tyle dachu przed antena od radia

 

Super zestaw i dobre miejsce montażu, ale po co o tym pisać w TRZECH różnych tematach!:shock:

Chyba nie robisz tego, żeby szybko awansować:D?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hustler dobrze mi się spisywał, bez żadnego strojenia etc. Ale jutro jadę coś kupić chyba już nie na magnes bo taka na magnes nóg dostaje :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności