Skocz do zawartości

jaka antena (magnes)?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

cacek8969, kazdy chyba poleci jakiegoś ML145 a czkolwiek ja mam pospolitego hustlera który współpracuje z radyjkiem Midland 1001z i jestem zadowolony. o wszystkim się dowiesz tj miski, korki, objazdy itd. realny zasięg w mieście do 6km. sprawdzałem z odległości dokładnie 5.4km przez pomiar gps na trasie do 10km. jakość ok, szumi troszke(potem to już squlech i jest ok) bo mimo wszystko jest to tani zestaw ale antene polecam. wszyscy mówią że to shit jest ale ja się nie zgodze. znajomi też jeżdżą z hustlerem i też sobie chwalą. podstawa magnetyczna ok, trzyma przy 180km/h bo sprawdzałem, wykonanie też niezłe. podjedziesz do cb serwisu i jak Ci dobrze zestroją to będziesz zadowolony. i zamiast 200 zł 80. :)

wszystko też zależy od tego czego wymagasz od takiego sprzętu. nieskazitelny odbiór kosztuje ale wydaje mi się że niewarto. 120 zł odłożyć i kupić navi. jeszcze fajniejszy bajer. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no to już 120 zł odkładasz z anteny. :-) jedziesz do mediamarkt i kupujesz na raty, 10x100zł i masz porządny sprzęt tak jak ja - tomtom go 720.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Ja obecnie mam antenę zamontowana na stałe president alaska 145 cm. Wszystko jest super. Świetnie łapie ale mam jeden problem. Jest jednak niepraktyczna w moim przypadku. Do garażu za każdym razem muszę ją ściągać a w przypadku mojej corsy nie ma miejsca żeby ją chować tak w miarę sprawnie. Do bagażnika muszę ją wyginać, do środka wystaje. Jest to jednak męczące. Chciałbym teraz ją sprzedać i kupić jakąś inną najlepiej na taki sam gwint tak do metra długości. Co możecie mi zaproponować??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

spoko. :) Wiem że to się wydaje śmieszne ale mnie to już wkurza.

 

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 17:04 ]

Corse mam 3d więc nie jest za dużo miejsca

 

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 17:44 ]

A jeśli chodzi o navi cacek8969 ja mam do sprzedania za 500 zł nówke naviflash 1120. jakby coś pisz na pw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

!!!witam!! kupilem cb marki president walker asc za 700pln do mojego combi(czyt.w opis)i mysle jaka do niego kupic antenke,oczywiscie w granicach rozsadku ze jak ukradna nie bedzie placzu,myslalem o antenac do 150 gora 180 pln,jak je zamontowac,gdzie je dac,i czy montaz do bagaznika jest rownie efektywny jak normalnie na stale??/ z gory dzięki za odpowiedz ;)

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności