Skocz do zawartości

jaka antena (magnes)?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ANTENA HUSTLER nie jest taka zła, dobrze odbiera.

Mam taka antene, kazda antena powinno sie stroic do radia, pojechalem do specjalisty i dowiedzialem sie ze nic nie trzeba robic tak jak jest jest idealnie (antena cb umieszczona na koncy auta przed antena od radia) no to w droge:)

Szrerokosci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jaki macie zasieg na tym hustlerku?? bo ja w sumie nie mam jak tego zmierzyc (wiem ze dokladnie sie nie da ) ale orientacyjnie by sie przydalo

w miescie przy trudnych warunkach dalem rade z kumplem na odleglosc 3 km pogadac pozniej to juz "co co powtorz co co nie slysze" itp :D

a na trasie nie wiem jeszcze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 3 km to powinno jeszcze łapać ładnie chociaż... pewnie zależy jeszcze jakie miasto heh ja mam odległość miasta do miasta ok 5 km i dobrze słychać, ale da radę dalej.

Pozbyłem się jednego kupił drugiego takiego samego Hustlera. Już go zdążyłem urwać w kraku w galerii Kazimierz hehe jadąc po parkingu :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Wydaje mi sie ze powinno sciagac do 10km, jechalem do Wroclawia od strony Swiebodzic, Wałbrzycha do Wrocka mialem jeszcze jakis kawalek(okolo 10km) a juz slyszalem w cb ze nieoznakowane miski kreca sie na Bielanach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam . mam antene magnez CB SIRIO tak sie nazywa , ma 100cm, i jest rewelacyjna. Słyszę w linii prostej do 10 km , oczywiście zależy od pogody. A nadaję nawet do 5 km i mówią że mnie słychać. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ic 100 wawa centrum około 6 km mocne zabudowanie po 6 km juz nie słyszałem brata robilismy tes on stał w miejscu a ja jechałem potem mapa i linijka linia prosta

trasa około 15km i było spoko słychac linia prosta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ic 100 wawa centrum około 6 km mocne zabudowanie po 6 km juz nie słyszałem brata robilismy tes on stał w miejscu a ja jechałem potem mapa i linijka linia prosta

trasa około 15km i było spoko słychac linia prosta

nie prosciej bylo na kilometry drogi patrzec ??

 

my mamy 2x sirio :) jedna to magnes 145cm - strojona na Carnivala zasiegu ma zalezy od pogody oczywiscie 10-20 km inne auta tez nieźle bo na movano wyjeżdzając z miasta słyszelismy na 15km :) druga stała na Iveco daily 160cm ?? czy jakos tak to zasieg ma kibel... ze 5-8 km w warsztacie mi pieprzyli że Iveco tak ma ale moim zdaniem źle zestrojona :lol:

 

koledzy a wiecie moze jak działają antenki typu PRESIDENT MISSOURI?? z takim zwojem dodatkowym przy podstawie?? One są przewaznie krótkie nawet 72cm a słyszałem że świetne zasięgi osiągają(jak na taką długość) i dobrze działają w sprawach typu tunel itp. Pytam sie bo są sporo droższe a chciałbym taką zakupić ojcu na Vectre :D jak to by wyglądało nowa vectra z batem 1,8m :) toż to grzech :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosciej bylo na kilometry drogi patrzec ??

pomysł jest ale w wawie w centrum raczej sie nie sprawdza no i w trasie raczej też chyba że ktoś jedzie w tym samym kierunku i słupków nie wynieśli

 

co do anteny to słyszałem ze 1.35cm antena poniżej promiennik

a do twojej to ponoć śmiga ok

a może wilssona kup trochę tańszy a ma 90cm :D

jak to powiedział mój brat z 15 letnim stażem krótkofalarskim nie ważna cena jakość tylko długość i jakość cały czas mi mówi ze moja IC to sie nadaje do dłubania w nosie xdd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam serdecznie na forum. to jest moj pierwszy post.

 

rok jezdzilem z antenka Hustler IC-100 i myslalem ze jest super, wydawalo mi sie ze jestem 100% zadowolony. jednak na poczatku wakacji zmienilem na Sirio ML-145. wczesniej testowalem Midlanda ML-145, ale wyszedl slabiej.

 

Po zmianie na sirio okazalo sie ze bylem w bledzie. To dopiero jest antena. Hustler to cienias przy sirio. Goraco polecam wszystkim, ktorzy potrzebuja porzadna antene na magnesie a nie sa sklonni wiercic dziure w dachu.

Super paramatry i dobrze trzyma magnes przy duzych predkosciach

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności