Skocz do zawartości

A Ty dlaczego wybrałeś Opla ?


Gość lukasztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Arkos to musisz zmienić pracę. :-D

Znam sprzątaczkę co jeżdzi Mokką z 2013, fryzjerkę z Insygnią 2010, znajoma pracując na zmywaku kupiła Accorda 2009.

 

Tylko ja biedny wykosztowałem się na studia najstarszego - a to pewnie 1/3 Mokki i dlatego nadal Sintra. :-)

 

A wracając do Corollki to kolega ma zwykłą z diskiem D4-D z 2005 i przez ostatnie trzy lata najpoważniejszy wydatek to zakup akumulatora i miesiąc temu alternator odmówił współpracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to która klasa kupuje Renault ?

 

Dyrektor mojej firmy ma Insignie Bi-Turbo i nie wygląda mi na robotnika :-)

niewiem,raczej ta sama,w zeszlym tyg kupilem zonie scenica 1.9 2004,w zasadzie to niewiem ktory z opli jest jego odpowiednikiem ale wyposarzenie podstawowe doslownie powala,porownajmy go nawet z vectra,popatrz se na foty wewnatrz,czy opel w tym roczniku dawal w standardzie czujki deszczu,swiatel,kurtyny,el lusterka,lustro wew chrono,klime,wbudowane rolety boczne tyl,zaplon start stop...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasztbg

niewiem,raczej ta sama,w zeszlym tyg kupilem zonie scenica 1.9 2004,w zasadzie to niewiem ktory z opli jest jego odpowiednikiem ale wyposarzenie podstawowe doslownie powala,porownajmy go nawet z vectra,popatrz se na foty wewnatrz,czy opel w tym roczniku dawal w standardzie czujki deszczu,swiatel,kurtyny,el lusterka,lustro wew chrono,klime,wbudowane rolety boczne tyl,zaplon start stop...

 

 

To Ty chyba żony nie kochasz że jej kupujesz 1.9 dCi :devil2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

kiedys mialem vivaro 1.9 i zostal mi silnik,auto kupilem za grosze(niecale 200F) z objawem dymienia po 30 min od odpalenia,glownie to bylo powodem tego zakupu

problem rozwiazalem juz w drodze powrotnej bo dymienie to malo powiedziane,byla zapchana odma tylko tak nie w pelni,dopiero po nagrzaniu zatykala sie na max i objaw jak z walnienta turbina

odma poszla ze starego silnika bo nawet czyscic mi sie nie chcialo i auto hula,

tu nie chodzilo o uczucia do zony tylko do auta ktore zamulala odwozac dziecko do szkoly,scenica moze mulic,niewiele strace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Chyba kocha, bo inaczej kupił by 1,5 dci ;p

W takim bądź razie również się podpiszę do przedmówców, czyli cena zakupu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorzyk

A ja kupiłem obecnego po tym jak przejeździłem kilkaset km. astrą dieslem kolegi w poszukiwaniu auta innej marki,a urzekło mnie niskie spalanie tego samochodu.No i nie mogąc nic sensownego znaleźć kupiłem se opla. W moim wypadku zdecydowała cena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu jeździłem Corsą A.

Potem sprawiłem sobie Corse B z powodu jej nieprzemijającej mimo upływu lat urody.

Vectra B to atrakcyjna linia, pojemne nadwozie, bogate wyposażenie no i przyzwyczajenie do marki.

Poza tym liczy sie też łatwa dostępność części zamiennych.

W tym roku będę zmieniał samochód, najprawdopodobniej będzie to poliftowa Vectra C Caravan 2.0

Choć czasem myślę sobie czy aby nie sprawić sobie Audi A6- piękne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności