Skocz do zawartości

A Ty dlaczego wybrałeś Opla ?


Gość lukasztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Taaaak... Ja już miałam w mojej 807 choinkę na zegarkach... Nie wiem co gorsze: świadomość że coś poleciało w wiązce czy sam widok :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jestem technik elektryk z wykształcenia i taki zawód tez wykonuję :rotfl: .

Kusi mnie ten zupełny brak rdzy w renówkach i peugeotach , no i renault - formuła 1 więc o czymś to napewno świadczy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Opla, bo już miałem dość awarii w Renault :-D

I drogich części - np. przepustnica do mojego Megane 2.0 kostowała 1500 PLN (a padła nagle....)

Edytowane przez sprat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

już miałem dość awarii w Renault :-D I drogich części - np. przepustnica do mojego Megane 2.0 kostowała 1500 PLN
No właśnie,dla tego kochamy Ople.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość thunder12

Ja jestem dumnym posiadaczem Opla z dziada, pradziada :) Dziadek miał Opla, ojciec tak samo więc i ja przejąłem od nich miłość do tej marki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie najdroższe, cześci także, wydaje się solidne. Ponadto najnowsze modele są naprawde fajnie zaprojektowane, no i super się jeździ.

Aha i opinie od znajomych także brałem pod uwagę, większośc osób miało dobre zdanie i twierdziło że są mało awaryjne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do tej pory jeździłem Fordem Focusem MK1 z silnikiem benzynowym, ale słaba jakość blachy i już dość stara konstrukcja zmusiły mnie do poszukiwań czegoś świeższego.

 

Tata ma Vectrę C, zawsze podobało mi się to auto jednak jak dla mnie Viki jest ciut za duża, stąd wybór padł na Astrę H GTC.

Tata śmiga Vectrą 2.0DTI z 2003 roku w najbogatszej wersji wyposażenia już ponad 6 lat, nie ma z nią żadnych większych problemów, stąd skusiłem się na Opelka. Jako 'ciekawostka' - na jednym podjeździe stoją teraz dwa Ople, oba w szarnym kolorze (ten sam kod) i ze skórzaną tapicerką. Ładnie się razem prezentują :P

Edytowane przez MrSeeba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiew mieliśmy 3 maluchy :-D Ale poszły na złom.

 

 

Potem mieliśmy Cinquecento.

Ale był już wyjechany, często się psuł (przeważnie skrzynia i świece) i miał zeżartą blachę.

Wcześniej jeździły nim dwie laski, które kompletnie nie znały się na mechanice, więc oddawały auto w ręce pana ,,Mirka" :-D

Gościu musiał być totalnym głąbem - większość części w silniku była sklejona taśmą izolacyjną i poskręcana szmatkami :mur:

Wilgotna pogoda oznaczała problemy z wiecznie przebitymi przewodami - po wjechaniu w kałużę strzelał, prychał, przerywał i gasł.

 

W czerwcu sprzedaliśmy grata niezbyt normalnej osobie.

Wykończył samochód, po czym poniszczył i oddał na złom.

 

A Opla kupiliśmy, bo akurat jego mieli do sprzedania. 8)

Edytowane przez Flinston

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co wyżej napisałem kupiłem renówkę :rotfl: . Jest to meganka 2 po lifcie , świetnie sie prowadzi , wyposażenie kosmos , stosunek cena-jakość bardzo rozsądna . Póki co wszystko ok :-) Corsina oczywiście została przy mnie , nie zamierzam sie jej pozbywać póki co .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki motor masz w tej Meganie?

Skrzynka piątka, czy szóstka?

 

Też nie mam jakiś specjalnych uprzedzeń do francuskiej motoryzacji, a wręcz przeciwnie.....

Na podstawie doświadczeń z roboty i przynajmniej jeśli chodzi o samochody o bardziej użytkowym charakterze (Master, Jumper, Boxer, Kangoo, Berlingo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności