Skocz do zawartości

3.0 v6 chodzi jak diesel


Gość melanrz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obie głowice rozłożone.

 

W jednej wymienione szklanki i 2 prowadnice, w drugiej tylko prowadnice.

 

I wali nadal.... wali w tej w której były wymieniane szklanki. Ewidentnie po odpaleniu nienapełnianą się olejem. Wcześniej było to tylko kiedy silnik był zimny a teraz za każdym razem.

Szklanki były zakładane firmy Ruville :(


A może teraz to już kwestia oleju? Wystarczy, że postoi 5 minut i już mamy koncert na 3 gary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrypali Ci silnik i tyle

nie wiem co to za magicy

ale teraz niech placa za glupote i bledy

 

daja caly czas

albo dali ciala przy pierwszym skladaniu

zatkane kanaly olejowe ???

albo kij wie co

teraz to mozna z kuli wrozyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

albo dali ciala przy pierwszym skladaniu

zatkane kanaly olejowe ???

 

 

Cały czas nie daje mi to spokoju....

 

Od samego początku....

 

 

Tylko nie wiem dlaczego.

 

 

Znaczy(Wiem tylko boję się głośno powiedzieć).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą że sprawdzali... Ale to się dowiesz czy na pewno. No niestety jak sie nie ma znajomych co umieją takie rzeczy albo nie chodzi się na codzień w spodniach aby wziąść sie za to samemu to tak się ma... Gówno się ma.Od samego początku mówiłam ze szklanki, że przednia głowica. Ale po co mnie słuchać...baby. To przez dwa miesiące grzebali.. A i tak jest tak jak było... Albo i gorzej.

Za miesiac minie rok od obrócenia się panewki i wpadnięcia na genialny pomysł remontu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515
jesli tego nie sprawdzili to .......

 

Twierdzą że sprawdzali... Ale to się dowiesz......
Prostu pamiętam sytuację od początku. Przecież jest opisana gdzieś na forum. .... pierwsza naprawa, powód zawarty na panewce. ..... Wymienili panewke i co ? Ponownie zawarty... Więc?? decyzja remontu silnika. Wszystko ładnie wyremontował podpalili i zostawili aby sobie pochodził i lekko się dotarł. Po jakimś czasie zakwiczalo i zgasło. ... .... zawarta panewka... ta sama.... Szybciutko naprawiania błąd aby się właścicielka nie kapnela...... tylko części brakło..... I kto pamięta powód???? Zapchany kanał olejowy....... Kur..... silnik nie miał oczyszczonych kanałów... a to dowód na to. Ktoś dał ciała... albo dupy.... i się teraz ciągnie... Pomieszalem coś ?? Bo z pamięci jadę. Przypomnę że ten silnik przed remontem chodził ładnie. Był w stanie dorównać mojej V-ce. ;) prawie. ;) Sprzedający miał problem z lejaca pokrywą ... (stwierdzone po zakupie) Może zalał jakiegoś kiślu do oleju ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Proszę odpowiadać zgodnie z tematem

A nie jakiś handel to wprowadzać...

 

 

Bo do regulaminu odeśle. ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorki.

Ale nie mogłem się powstrzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności