Skocz do zawartości

Okablowanie silnika 2.2


Gość krzysztof55

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu 30 lat temu tam byli dobrzy mechanicy - tylko oni albo mają własne warsztaty albo na emeryturze siedzą.

A gdzie mają się uczyć młode kadry jak szkół nie ma, a za mechanika robi np piekarz, nauczy się wymienić tyle i tyle i koniec albo co mu szef pokaże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość krzysztof55

Odwiozłem autko na lawecie do zakładu mechanicznego w piątek.Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan i poinformował mnie że autko jest zrobione,od strony elektrycznej.

Trzeba było wyciągnąć kilka wtyczek porządnie odczyścić i błędy zniknęły.Przy okazji wyszło,że zawór egr jest do wymiany,i kilka przewodów pociśnienia,które były sparciałe.

Kable,które kupiłem od vectry nie pasują do sintry.Vectra była z silnikiem 2,2 dti,ale z 2000 r

Autko odbieram w poniedziałek.

Mchanika polecił mi kolega.W poniedziałek napiszę dokładniej.

Dzięki za pomoc i Wielkie Wsparcie.

Edytowane przez krzysztof55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Odebrałem autko od mechanika.Jeżdzi jak burza.Okazało się że wtyczki i gniazda były zaśniedziałe.Ponad to wymieniono zawór egr i poszczególne przewody podciśnienia.

To wszystko i autko oddychło.

Jeżeli komuś będzie trzeba,to mechanik jest fantastyczny.Nie boi się żadnej roboty,ani żadnego samochodu.

Auto Elektro Mechanika Kraków ul.Wielicka 44 b W wyszukiwarce szukajcie na stronie Zagazuj.pl

Jeszcze raz dzięki za wsparcie POMOGŁO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Krzysiu dlaczego nie odpisałeś na PRIWA. Ten zakład jest w okolicy cmentarza?

 

Krzysiu dlaczego nie odpisałeś na PRIWA. Ten zakład jest w okolicy cmentarza?

Co to jest PRIWA i co ma wspólnego z cmentarzem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co to jest PRIWA i co ma wspólnego z cmentarzem ?

:rotfl:

przepraszam

 

priw to są wiadomości "prywatne", taka koperta w prawym górnym rogu, obok Twojej nazwy użytkownika. Jeśli jest przy niej mała jedynka, znaczy że ktoś Ci przysłał wiadomość :) A z cmentarzem nie wiem o co chodzi, Rafał niech tłumaczy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem gdzie jest ta firma, - że tak powiem naprzeciw (po drugiej stronie Wielickiej) cmentarza podgórskiego - taki znak orientacji w terenie.

Jak coś się stanie komuś czy mnie - warto wiedzieć że w okolicy jest rzetelny i myślący elektromechanik. :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Już wiem gdzie jest ta firma, - że tak powiem naprzeciw (po drugiej stronie Wielickiej) cmentarza podgórskiego - taki znak orientacji w terenie.

Jak coś się stanie komuś czy mnie - warto wiedzieć że w okolicy jest rzetelny i myślący elektromechanik. :spoko:

Ta firma ma dwa warsztaty,jeden tam przy skrzyżowaniu z nowohucką,drugi na Wielickiej 44 b.

W tym przy skrzyżowaniu jest zwykle tłok,wdrugim lużniej,bo jest bardziej na uboczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności