Skocz do zawartości

Okablowanie silnika 2.2


Gość krzysztof55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof55

Problemy z silnikiem zakończyły się wizytą w ASO w celu zdiagnozowania błędów.Po 3 dniach dowiedziałem się,że wiązka kabli pod maską jest znita porozrywana itp.Co zrobić,gdzie szukać wiązki,albo z jakiego auta wiązka będzie pasować ? Pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Krzychu szukaj do sintry, Frontera ma podobną - Kacper coś więcej na ten temat będzie wiedział.

Podobny o ile nie ten sam chyba był w Omedze. kwestia tylko czy wiązka będzie taka sama no i komp.

Jest jeszcze jedno, żmudne wymienianie kabelek po kabelku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Krzychu szukaj do sintry, Frontera ma podobną - Kacper coś więcej na ten temat będzie wiedział.

Podobny o ile nie ten sam chyba był w Omedze. kwestia tylko czy wiązka będzie taka sama no i komp.

Jest jeszcze jedno, żmudne wymienianie kabelek po kabelku.

A cco myślisz o kablach z vectry 2.2 dti.Zamówiłem wiązkę na allegro (z możliwością zwrotu).

W aso powiedzieli za wiązkę kabli 10.000 PLN + wymiana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso powiedzieli za wiązkę kabli 10.000 PLN + wymiana.

Auta nie produkują wiele lat... cena w sumie zwala z nóg, ale nie dziwi mnie wcale.

 

Szukaj wiązki z FWD - Omega jest niefortunnym rozwiązaniem ,bo tam wiązka całkowicie inaczej jest ułożona niż w FWD.

Zdecydowanie łatwiej będzie przystosować wiązkę Vectry niż Omegi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek część sinterek z dth niestety te wiązki ma pocięte, sam widziałem w Wieliczce tylko w X22XE - 2 stały i kable obcięte, jak pytałem czemu tak robią - " a na co to komu, nożyce 5 sekund i po sprawie". Mówił że dizelka też mieli tylko poszła cała z motorkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Auta nie produkują wiele lat... cena w sumie zwala z nóg, ale nie dziwi mnie wcale.

 

Szukaj wiązki z FWD - Omega jest niefortunnym rozwiązaniem ,bo tam wiązka całkowicie inaczej jest ułożona niż w FWD.

Zdecydowanie łatwiej będzie przystosować wiązkę Vectry niż Omegi.

A co to jest FWD ? I co to znaczy dostosować,czy wtyczki są inne,długości kabli ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof55

Doradźcie co robić.zajechałem do aso normalnie.Autko miało problem po nagrzaniu silnika.Teraz w aso twierdzą,że autko nie odpali w ogóle i mam go sobie zabrać.

Teraz nie wiadomo co oni tam narobili i ja mam sobie to już na własną rękę naprawić.Nie zamierzam im odpuścić.Autko ma wyjechać o własnych siłach,tak jak przyjechało.Czy mam racje ?Czy możliwe jest,aby wszystkie kable były pognite i pourywane,chyba nie skoro autko jeżdziło.A przecież program,który mają powinien wykazać,które podzespoły mają problem i je usunąć.Czy mam rację ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, normalne to nie jest, że przyjeżdżasz do serwisu i psują ci coś tak, że nie możesz wyjechać.


Powinni przynajmniej doprowadzić je do stanu uruchomienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dopasować innego raczej będzie problemem, tak jak radzi Rafał - szukaj wiązki z innej Sintry lub reanimować tą co masz.

Schematy do Sintry są razem z rozpiską kostek więc nie powinno być większego problemu z sprawdzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności