Skocz do zawartości

Zakup GPS do samochodu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

najtansze dobre rozwiazanie to Lark GPS FreeBird za 300zl i wgrywasz automape bez wlamywania sie do windy bo jest odblokowany. wgrywalem i testowalem i jest oki. ja uzywam hp 614c i automape.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mariusz_760301

Ja (jak pisałem wcześniej) mam Mantę GPS 030 (za 300zł) i choć ma zablokowany Windows to Automapa 5.05 EU śmiga na niej doskonale (aktualizacja programu przez 12 mieś. gratis) + wgranie POI - bez żadnych abonamentów i opłaty za transfery. No i ekran większy, dotykowy w porównaniu do większości komórek, oraz brak dodatkowego balastu tupu odbiornik GPS i jego zasilanie :lol:

 

Nawigacje trafiły wreszcie pod strzechy i nawet zatwardziali komórkowcy oraz laptopowcy do nich się przekonują :P

 

I w razie kradzieży - to tylko 300zł :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja nie ufam tanim nawi, przejechałem się na kilku i dlatego kupiłem sobie garmina 760 i wreszcie jestem zadowolony. mapy są dokładne, wygodny interfejs, jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak...

Co do nawigacji to właśnie sam byłem na kupnie.

Z doświadczenia powiem że nie zawsze co z dużej firmy jest dobre:/

Kupiłem Mio Moov 200 i jak narazie przeklinam ten dzień;)!

Ten model jest niebezpieczny bo sam nie wie co czyni:)

Jednokierunkowe pod prąd itp.;)

Omijajcie z daleka!!

Garmin z tego co zdążyłem sprawdzić napewno słabiej łapie sygnał GPS niż TomTom (przynajmniej w Belgii).

Radze pomyśleć nad jakimś GPSem tzw. No Name bo takie często są tańsze, bardziej odbajerowane (mp3, filmy itp.) i często gęsto lepiej działają:?

Powodzenia w kupnie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz narzekać na MIO bo to nie wina samego sprzętu tylko mapy na niego wgranej ;). Ja mam MIO 200 moov pl ale dorzuciłem na niego automapę (w wersji 5.1.1, jak ktoś jest z Krakowa to niech sobie sprawdzi jak przejechać przez rondo grzegórzeckie - niezły ubaw) i wszystko śmiga jak należy, tylko trzeba sobie rysik dokupić bo bez tego poharatałem ekranik długopisem... A tak na marginesie to teraz we wrześniu wyszła poprawka do polskiej mapy mio, warto spróbować czy coś się zmieniło na lepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tel. SPV M650. W komplecie jest Auto Mapa z licencją. Przez rok ściągam sobie z neta aktualizacje. Jest ok. Stabilny, nie zawiesza się i śmiga że hej!

Jeden minus: tel jest tylko w sprzedaży Orange. Szukałem na allegro bez simlocka ale znalazłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności