Skocz do zawartości

Zakup GPS do samochodu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem Mio Moov 200 i jak narazie przeklinam ten dzień;)!

Ja mam MIO 200 moov pl ale dorzuciłem na niego automapę

Potwierdzam słowa kol. Urfela. Sama miomap jest beznadziejna nawet z najnowszą aktualizacją z X.08. Wgrałem automapę i to jest to :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, ale trafiłem temat.

Od tygodnia planuję zakup. Na początku telefonu z GPS ale dałem spokój ze względu na wielkość ekranu, miałem na myśli Samsunga i780.

Myślałem o PDA, ale nie potrzebuję jego funkcji.

Nie powiem, że to nie jest reklama, ale polecam GPS Lark 35.0 za 290zł.

Spełnia moje wymogi:

- można zainstalować Automapę

- nie jest zablokowana

- jest tania

- ma szybki procesor

Znam Wassermana i on mi to polecił, a myślę się zna.

Sam niedługo będę zamawiał, tylko zostaje najtrudniejsze, muszę przekonać żonę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MANTE 020 i śmiga elegancko, nie ma żadnych zawieszek, w tej chwili pracuje z AM 5.1.1 bez żadnego problemu. Polecam Mante 060 dostepna na Allegro za ok. 275 PLN. Nie ma co przepłacać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się chwalimy, to ja też :evil: Nabyłem "wyprzedażową" Akirę Stadion (Akira 43XX.X), w wersji Euro 2008, czyli + mapy Austrii i Szwajcarii. Mapa Map poprowadziła mnie 1.11 br na miejsce takimi dziurami, że momentami byłem w poważnym szoku (na moje własne życzenie - jakie opcje dróg - takie dostajesz wytyczne). Generalnie jestem po próbie "tuningu" - AM 5.2 śmiga jak wściekła, ale wróciłem do stanu wyjściowego ze względu na gwarancję. Pewnie trochę polatam na MM i dorzucę AM plus może Autopilota (koleś chwali pod niebiosa). Polecam navi w ogóle i ten typ w szczególe :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja miałem GPS marki MIO 180 śmigał elegancko ale teraz okazało się że nie obsłuży nowej automapy 5 bo ma słaby procek i zwalniała postanowiłem kupić laptopa do niego odbiornik GPS i jest 100 razy lepiej niż przy palmtopie czy nawigacji, do tego chciałem dodać że to zależy do czego kto potrzebuje nawigacje ja osobiście pracuje jako kierowca i mogę powiedzieć że jest to najlepsze rozwiązanie niż przy palmtopie.

 

 

A co do navi to idzie odblokować na wszystkie mapy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

postanowiłem kupić laptopa do niego odbiornik GPS

kolego ile kosztuje taki odbiornik i co jeszcze potrzeba do tego?

 

teraz przyszła na mnie kolej aby coś kupić , ale jest tego duuuuuużo i sie gubię jak dziecko

potrzebuje sprzęt taki ,który się nie wiesza i nie ma z nim problemów,technicznych.

na forach dużo piszą o awaryjności,ale ja potzrbuje znać wasze opinie

następną wartości jest dla mnie możliwość wgrywania różnych map,bez konieczności dłubania,odblokowywania itp.

nie wiem-- czy POI zależy od mapy jakości zainstalowanej mapy?

cena sprzętu lepiej gdyby była tak do 500 zł

prosze o linki i spostrzeżenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ile kosztuje taki odbiornik i co jeszcze potrzeba do tego?

100 - 130 zł, natomiast nie używałbym laptopa jako nawigacji z paru powodów.

1. Bardzo szybko pójdą zawiasy monitora

2. Wożenie laptopa na przednim siedzeniu to tylko okazja dla złodzieja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja mam u siebie zainstalowanego w telefonie (NOKIA E50) TOMTOM-a do tego antenkę podłączaną przez bluetooth (PENTAGRAM) i zestaw głośnomówiący w samochodzie NOKIA CK-7W (obsługuje wiele modeli nie tylko NOKIE).

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności