Skocz do zawartości

Zakup GPS do samochodu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za rady. Wczoraj zakupiłem GPS. Dokładnie NavRoad NR411 z najnowszą AutoMapą bo był taki zestaw w promocji....... teraz trzeba by zrobić kilka tras żeby zobaczyć jak to działa 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

w biedronce znowu jest Navia z MapaMap, a Imagis wciąż robi promocję na rozszerzenie do pełnej licencji wraz z aktualizacją mapy - 59 zł

http://www.mapamap.pl/pl/content/aktualizacje

czyli za 259 zł mamy bardzo dobry sprzęt wraz z topowym oprogramowaniem do nawigacji :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jutra w warszawskich Media-Marktach jest promocja Lark Freebird 43.1 za 249 PLN. Niestety z tego co się orientuję już tylko w tym na ul. Krakowskiej zostały ostatnie sztuki. W każdym razie cena przednia jak za navi z 4,3 calowym wyświetlaczem 8).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niezłe. A mnie wkurza, że GPS często dość pokazuje, że jestem obok drogi, czasem pokazuje, że wręcz na jakiejś równoległej sie znajduję a nie na tej co jadę i "radzi mi" jak wyjść z tej "niepotrzebnej opresji". No i jakoś strasznie długo szuka sygnału GPS po uruchomieniu.....no i jeszcze ta niedokładność ekranu dotykowego, w czasie jazdy to z cudem niemal graniczy by jak naciskam na to co chcę to to mi się uruchomiło, a nie coś innego.... chyba za małe ikonki....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Chodzi mi o GPS do max 700 zł... Wybrałem Mio Moov 360u z mapami Europy. Na samej Europie mi nie zależy bo mało jeżdżę za granicę. Tam jest mapka 2008 Mio. Wiem, że jest aktualizacja na necie do tej mapki. Podobno ona jest bardzo dobra. Polecacie mi ten GPS? Zależy mi na dobrym pokryciu map Polski.

 

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 11:52 ]

Co powiecie na temat tego GPSu z AutoMapą - PENTAGRAM Nomad P 5210

I co na temat Mio Moov 360u?? Który z nich lepszy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poszukuję poszukuje, przegrzebuję net czytam artykuły i mętlik w głowie :D

Poszukuje nawigacji do samochodu i główne cele które zakładam:

1. cena do 400zł (góra 450zł)

2. dobra mapa Polski

3. czytelny ekran - chodzi o to aby przy ostro świecącym słońcu było wszystko na nim widoczne

i to na tyle.

Proszę więc Was o porady i podanie konkretnych modeli które radzicie kupić, a ja pomyślę który wybrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności