Skocz do zawartości

Zakup GPS do samochodu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie masz dwie możliwości, jeżeli telefon łączy się z innymi urządzeniami przez bluetooth to jest dobry, natomiast sprawdź podłączenie zestawu, u mnie był problem na samym początku bo nie podpiąłem linii IGN.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam jesli bylbys zainteresowany mam do sprzedania palmptoma mio p360 zakupionego w styczniu tego roku (w firnie w ktorej pracuje) stan iodealny palmptop posaiada odbiornik gps swietnie dziala z zainstalowana na nim auto mapa .swietnie wspolpracuje rowniez z tomtomem i I go jesli mialbys jakies pytania to napisz 9721617(oczywiscie jesli jest to jeszcze aktualne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak sie podpytam, co byście polecili za około 500zł, czy wogóle jest szansa cosw tej cenie kupić dobrego? Ja to GPS za dużo używac nie będę, ot jakieś wycieczki weekendowe, raz w roku wyjazd na wczasy w kraju, no może raz na 5 lat za graniće (ale to w planach), czsem jakaś służbowa podróż ale to też po kraju, no i by dobrze prowadziła po Warszawie i innych dużych miastach. Ogólnie to np. chciał bym móc na takim sprzęcie w piątek wieczorem wytyczyć sobie trasę gdzie chcę jechać i którędy, a w sobotę rano wsiąść do samochodu umocować łatwo ustrojstwo na uchwycie i w drogę bez weowania map. Z góry dzieki za odp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Tak sie podpytam, co byście polecili za około 500zł,

Jeżeli chodzi o oryginalności to jakąś Mantę lub Larka z zainstalowanymi MapaMap

 

A jeżeli dobrze poszukasz w internecie to powyższe sprzęty + odblokowanie Windowsa + AutoMapa, lub jeżeli masz telefon z Symbianem to Garmin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bardzo chwaliłam sobie oprogramowanie TomTom z którym miałam styczność - przejrzyste i przyjazne, wszystko pod palcem. zdecydowanie bardziej podobało mi się od AM i śmigało znacznie stabilniej. To było rok temu i od tego czasu pewnie wiele się zmieniło.

już od ponad roku korzystam z nawigacji którą kupiłam początkiem tamtego roku w biedronie za chyba coś około 250~290 zł i bardzo sobie chwalę. tego roku była w biedronie bardzo podobna Navia również z MapaMap.

generalnie do tanich urządzeń dają wersję LITE którą można upgredować do pełnej (zwiększona dokładność).

w tej chwili jest majowa promocja na MM http://www.mapamap.pl/pl/content/aktualizacje

w cenie rozszerzenia do wersji pełnej otrzymujesz oczywiście najaktualniejszą mapę.

MM to produkt Imagisu - dostarczają mapy min. dla Garmina i Blaupunkta, mają jedne z najdokładniejszych.

Fajne jest to że na swojej stronie udostępniają aplikację z pomocą której możesz sobie zaplanować trasę korzystając z portalu zumi.pl i transferować ją do nawigacji ???

http://www.mapamap.pl/routeman

Myślę, że jeśli poruszasz się po kraju to jak najbardziej warto poszukać taniego urządzenia z MM. Mnie interfejs AutoMapy od początku nie leżał ale wiadomo - co kto lubi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do końca nie wiem, co bym wolał mam nieco mętliku, z jednej strony to miał być taki niedrogi bajer, na wycieczki, z drugiej, jak już, to dobrze by było mieć mapy sąsiadów, jaby siekiedyś człowiek zapuścił, super dokładnej mapy nie potrzebuję, nie jestem kurierem, ważne by mnie do danego miejsca doprowadziła przez inne zaznaczone na mapie punkty, troche mi sie spodobał TomTom One V.4 Europe 31 byłby w zasięgu cenowym, i ma sporo map, może i nie ma lokalizacji fotoradarów... ale to i tak siezmienia, ja nie zabaardzo mam zamiar robić aktualizacje, może raz na kilka lat.... dziś torche oglądałem w sklepach różnych modeli różnych marek, ale zawsze był problem bo w sklepie nie mieli zamiaru i chyba tylko Navroad z Automapą Polski można było zaplanować sobie trasę, czy to tak faktycznie bez zasiegu nie moża zaprogramować sobie trasy z punktami pośrednimi, czy Ci sprzedawcy jacyś.....kiepscy spece, no i jeden mankament tam byla Automapa ale tylko na polskę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności