Skocz do zawartości

Optech kasowanie bledów


Gość ediastra

Rekomendowane odpowiedzi

Może źle ci wytłumaczyłem.To nie chodzi o zainstalowanie Op-coma tylko.Musisz jeszcze mieć interfejs do Op-coma.Ten co masz to jet pewnie Vag?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

OpelTech2 jest ogolnie kiepskim programem,raczej nie powinnien az tak namieszac,chociaz mozliwe.Kumpel namieszał opcomem,odpiecie klem pomogła,ale opcom moim zdaniem jest duzo niebezpieczniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpinanie klem nic nei naprawi bo to nei rytułał naprawczy tak samo jak ani opcomem an techem 2 nie zaprogramujesz nic. TO nie sa programy do programowania tylko do diagnostyki. Zmian pewnych ustawien to nei programowanie. Tym nie namieszaz bo jesli jestes kumaty to przywrocisz do poprzedniego stanu. Tu u kolegi to raczej jakas usterka jest w kablotece.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ediastra

Sluchajcie problem byl natury niewiedzacego uzytkownika auta ;) napedze Wam humoru, w aucie jest pokretlo do sciemniania wyswietlaczy itd Tata wczoraj je przekrecil i sam zapomnial a jezdzac za dnia byl glupi efekt po wlaczeniu swiatel przygasania...oj a juz mialem watpliwosci ze cos namieszalem. Kiedys wlaczajac pierwszy raz program do diagnostyki bmw tez sobie auto unieruchomilem ale pozniej naprawilem ;) myslalem ze teraz moze tacie cos z Meriva narobilem heh

 

Jeszcze jedno da sie zakodowac wlaczyc swiatla dzienne w Merivie?cos jak w bmw ze sie dlugie pala np na 30%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoł nie chodzi o programowanie,u mnie skasowanie błedu w klimatyzacji spowodowało załaczenie pompy wspomgania(auto nie odpalone),niw wiem czym to było spowodowane.Podpiecie opcoma w wectrze c kolegi powodowało mase nowych błedów,w tym trakcji,nie wiem czy to win fejscu ale w innej VC bez problemowo.Kolega tez sobie namieszał opcomem(ale nie pamietac co).

Choc mom zdaniem tez to jakis problem w kablotece, ale merive kiepsko znam i nie chce wprowadzac w bład.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ediastra powiem ci że ja też nie zajarzyłem a na początku gdy kupiłem Mery miałem ten sam problem.Kolega (oplowiec) mi pokazał jak się rozjaśnia.

Co do włączenia tej opcji to gdyby się dało to nie wiem jak na to policja.Bo tutaj masz osobne żarówki do mijania i drogowych.W Felicji mam taki moduł dokupiony i sam go montowałem.Ale tam są żarówki dwuwłóknowe. W Mery byłoby widać że świecą długie.Ale ja zamontowałem dzienne i jest ok.Jest o tym na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ediastra

w bmw jest tak ze mozna je aktywowac zeby sie dlugie palily na 30-60% w zaleznosci jak chcesz.Co do policjantow sadze ze chyba przymykaja na to oko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie byłbym pewny bo jak oglądniesz klosz to rzuca się w oczy że włączone są długie. Wiem natomiast że można podobno włączyć mijania w wersji skandynawskiej ale to musisz mieć moduł komfortu chyba

.http://forum.opel24.com/topic/33414-automatyczne-wlaczanie-swiatel-za-pomoca-op-com-help/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności