Skocz do zawartości

Telefon na abonament. Gdzie brać?


Gość pavito

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, nie bardzo się orientuje w temacie- mam telefon na kartę i chcę wziąć abo dla mojej żony i siebie. Nie mam czasu biegać po galerii handlowej i odwiedzać operatorów i wysłuchiwać tego samego. Polecicie mi coś? Nie chcę wyjść przed żoną na nie ogarniacza tematu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Playa - ale w sumie co z tego ? W sensie co Ci to podpowie? Co chwilę wchodzą nowe oferty więc to nieadekwatne. Wejdź sobie na komorkomat.pl albo jakąś porównywarkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zlotyorzech

Sa porównywarki ofert w internecie. Jak chcesz zostać w danej sieci, to przenieś nr z karty na ofertę abonamentową - dostaniesz jakies gratisy albo tańszy aparat jesli potrzebujesz nowego.

Edytowane przez zlotyorzech

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem dylemat: pozostać w Play albo wziąć coś innego. Zostałem - najwięcej w ramach abonamentu.

Za 69,99:

- 2GB internetu

- nielimitowane esy i MMSy do wszystkich

- nielimitowane połączenia do wszystkich

- nielimitowane na stacjonarne

- telefon za 69 zeta - Samsung Galaxy Core II

W podobnej cenie abonamentowej albo było śmiesznie mało internetu albo nie było nielimitowanych połączeń. Play obecnie ma najwięcej w danej kasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz brać 2 telefony zobacz jak wygląda teraz w Play formuła rodzinna. Ja mam, co prawda na firmę, ale leszej oferty nie znalazłam. Dostajesz 3 numery w ramach 1 abonamentu i 25gb internetu do wykorzystania.

Nawet jeśli nie używa się 3ciej karty to i tak bardziej się to opłacało. Do tych 3 sim dostajesz jeszcze kartę do internetu. Możesz ją wsadzić w router i mieć ją w domu jako internet domowy. Te 25gb jest zużywane przez wszystkie urządzenia na abonamencie łącznie.

Ja jak wspomniałam mam to na firmę ale jeszcze nam się nie zdarzyło aby komuś zabrakło neta :)

 

 

O znalazłam... I teraz nawet jest bez limitu czyli za 115 zł masz 2 telefony i internet w domu ;)

 

www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/formula-rodzina.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavito dla mnie nieogarniacz tematu to po prostu leń.Co parę dni że tak powiem operatorzy zmieniają propozycję.Nie masz innego wyjścia i aby wyjść na głowę rodziny (ogarniacza tematu) musisz się przejść po różnych przedstawicielach operatorów i dopiero wybierać wśród propozycji. Nic ci z nieba nie spadnie.No chyba że odchody gołębia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności