Skocz do zawartości

Problem z parującymi szybani podczas deszczu w astrze F :(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się, ale po szamponiku nie potrzebne jest opuszczanie szyby, klima, nawiew na maxa i pół minuty, no i nie każdy ma klimę (np. ja)

nie wierzyłem w ten cud-patent, póki nie spróbowałem, polecam

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mieliście racje z tym filtrem 8) Gdy go zobaczyłem omało nie zemdlałem to był straszny widok niedziwie się że mi szyby parowały :PP było w nim wszystko a dotego totalnie przemoczony, rozpadał sie w rękach.Obecnie pomykam bez niego i jest lepiej, ale spróbuje z tym szamponem jeszcze :!:

 

Dzięki i Pozdro :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zauwazylem cos takiego, ze wszystkie nawiewy musza byc otwarte. Jesli w zime zamykalem srodkowy to parowalo, ale jesli jest on otwarty to jest mniej wiecej ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak mialem taki sam problem. klopoty skonczyly sie w momencie kiedy wyciagnalem filtr ktory jest pod szyba czyli ten ktory filtruje powietrze do kabiny. i broblem jak reka odjal. okazalo sie ze nie dosc ze filtr juz byl mocno zabrudzony to w

dodatku mokry

 

witam.

tak naprawdę to należałoby usunąć przyczyne tego że filtr był mokry.

Teraz i owszem szybki może i ci nie parują ale woda może zalewać wentylator.

Mi też woda zalewała filtr, problemem była zniszczona uszelka w podszybiu.

ponieważ nigdzie u mnie na wiosce nie znalazłem żadnego zamiennika, powalczyłem z silikonem, w miejscu łączenia tej uszczelki z rantem pod podszybiem.

Dodatkowo w plastik, który jest nad filtrem i wchodzi w szczelinę podszybia dałem uszczelkę gumową dorobiona z dędki rowerowej.

I jak narazie jest wszystko git :wesoly:.

Poza tym udrożniłem kanalik który jest pod podszybiem, gdyz było tam sporo brudu.

No i dowiedziałem sie że mam nadłamane ramię wycieraczki :) i teraz musze kupić jakieś sprawne.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ostatnio wlaczylem obieg wewnetrzny i nawiew na "3" i na polowe ogrzewania, uchylilem szyberdach i troche przednie szyby i.....wszystko oki;D pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

daj se spokoj z tym szamponem!!!mialem taki sam problem,rozebralem,filterek odkurzylem i jest git.jesli jest zbyt brudny to wymien na nowy(polecam "Filtron"bo jest tani:)ok20pln a do tego jest instrukcja jak wymienic)TYLKO ZWROC UWAGE NA ODPOWIEDNIE ULOZENIE PLASTIKOW-JA PO WYMIANIE ZLOZYLEM "NA ODWAL SIE"I NIC NIE POMOGLO,DALEJ PAROWALY BO RYNIENKA NIE ODPROWADZALA WODYI FILTR BYL MOKRY :wink: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności