Skocz do zawartości

Brak oleju, nie wiem co mogę dolać


Gość tybet2

Rekomendowane odpowiedzi

Na YouTubie Miłośnicy czterech kółek zalewali nawet roślinnym i Corsa B na tym jeździła ;) To nie bolid F1.

Kurcze, da się zmniejszyć jakoś miniaturę do YT? Czy sama się jakoś zmniejszy?

Edytowane przez topiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździli też Golfem bez oleju i to ponad 2 km więc w sumie autor wątku mógł nic nie lać:lol:

Osobiście jednak uważam, że olej to najważniejsza chemia w silniku i dużo od niego zależy. Olej składa się z całej masy dodatków, których składu żaden producent nie podaje a które mogą różnie ze sobą reagować. Jedyne co za najnowszymi olejami nie przemawia to długa jazda na oleju o słabych właściwościach myjących kiedy to zbiera się dużo "mazi" w różnych częściach silnika czego pseudo dodatnim rezultatem może być uszczelnianie. Oczywiście wszelakie eksperymenty w tym zakresie nie wychodzą od razu niemniej jednak wg mnie za małe pieniądze wchodzą w grę w przypadku oleju aby ryzykować kosztowne naprawy lub przy pewnych kwotach wymianę silnika.

Edytowane przez mojo333

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności