Skocz do zawartości
qwachu

Pytanie o zapas w merivie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Mam pytanie. Ostatnio stałem się posiadaczem fajnej merivy I w benie ale...
w bagażniku leży zapasówka. Natomiast  w miejscu gdzie powinna być ta zapasówka jest ten "steropian w kształcie koła "  i jeszcze są schowki do haka oraz inne jednak zapas tam nie wchodzi. Czy może mi ktoś zrobić foto jak macie to rozwiązane ? Foto poglądowe. Mam dokładnie taki wkład bagażnika. Z góry dzieki za pomoc!

post-21738-0-33304200-1383771375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy go wyjmiesz będziesz mógł włożyć to koło zpasowe

Ty masz jakąś lepszą wersję przygotowaną na zapasowe koło w sprayu.

Ale ktoś dołożył dla pewności zapasówkę luzem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem zaznaczyć, że nie mam gazu w aucie. Hm...lipa jak nie ma zapasu w aucie na swoim miejscu. Może jakaś dojazdówka tam wchodzi ? Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? Na pewno na forum jest ktoś kto ma taką wersje....ponownie proszę o pomoc. Adam 1954 - dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też go nie miałem.

Zamiast butli miałem pełno rozmiarowe  koło zapasowe.

Więc wyjmij to wypełnienie i spróbuj wsadzić tam swoją zapasówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam !
Mam pytanie. Ostatnio stałem się posiadaczem fajnej merivy I w benie ale...
w bagażniku leży zapasówka. Natomiast  w miejscu gdzie powinna być ta zapasówka jest ten "steropian w kształcie koła "  i jeszcze są schowki do haka oraz inne jednak zapas tam nie wchodzi. Czy może mi ktoś zrobić foto jak macie to rozwiązane ? Foto poglądowe. Mam dokładnie taki wkład bagażnika. Z góry dzieki za pomoc!
post-21738-0-33304200-1383771375.thumb.jpg.6ac3678f33a7851d2656d9b3633919e2.jpg
Ja identyczny wkład miałem w skodzie octavia 2000r. Możliwe że ktoś zamienił koło na styropiam :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, też mam taki wkład w mojej merivie jest ona przygotowana na zestaw naprawczy ja ze względu na to że jednak ufam jedynie normalnej zapasówce i z tego o pamiętam wyciąłem ten garb na środku i te kieszonki u góry i zapasówka elegancko się zmieściła ;) możesz szukać oryginalnego wkładu ale myślę że szkoda pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod normalny zapas nie ma żadnego wkładu . Jest podkładka z jakiejś maty grubości kilku milimetrów i na środku trzpień z gwintem na to duża plastikowa nakrętka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak ogólnie to ja mam pytanie - co wspólnego ma koło zapasowe do silnika benzynowego?

Jest dział w modelu odnoszący się do opon - gdzie przenoszę.

A koledze "qwachu" zalecam zapoznanie się z regulaminem naszego forum - https://forum.opel24.com/forum/5349-regulamin-forum/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi