Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam obecnie radio fabryczne Siemens CDR 2005 VDO i zastanawiam sie nad wymianą go na coś lepszego. Co polecacie, co warto kupić?

Kwota jaką dysponuje to około 1000zł.

Odnośnik do odpowiedzi

firmowe do opelka 2din za 700-1000zł znajdziesz. Są tańsze zamienniki po 80-250zł aczkolwiek, nie wiem jak się spisują, a sam myślę czy się opłaca coś takiego, zamiast typowej firmówki od opla. 

firmowe, 100% pewność że będzie kompatybilne z wszystkimi duperelami do radia t.j przyciski przy kierownicy itp:
https://allegro.pl/oferta/nawigacja-gps-radio-2din-opel-vectra-c-cors-vivaro-7153793509

tutaj są zamienniki które nie są  sprecyzowane jako typowo do opla, ale wymiary się zgadzają kwestia tego czy będą wszystkie przyciski przy kierownicy itp działać, bo wszystkie funcje radia jakie tam są wypisane powinny być ok: 

https://allegro.pl/oferta/radio-samochodowe-2din-7-cali-usb-aux-bt-kamera-7386925674?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprz%C4%99t+car+audio&gclid=Cj0KCQiAkePyBRCEARIsAMy5ScvF6PrDp6SBu9rc24qlyg5VaIEfEext9GhPA2bHaVNdcK5eTMO87mwaAibFEALw_wcB

https://allegro.pl/oferta/radio-2din-ekran-7-usb-samochodowe-sd-mp3-kamera-8034027538?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD+_top_&ev_adgr=Sprz%C4%99t+car+audio&gclid=Cj0KCQiAkePyBRCEARIsAMy5ScszMIuSl62QH7cnPHYYLWQxF1f4f8HM7-LojeMlddZ8lsx-FCdKi3saAiLIEALw_wcB

https://allegro.pl/oferta/radio-samochodowe-2din-usb-sd-bt-7-gps-kamera-7199199547?fromVariant=7413689688

Stąd moje pytanie, do kogoś kto może obadał lepiej temat. Czy takie zamienniki dobrze się spisują  zamiast typowego firmowego radia od opla? Czasem to po prostu jest jedno i to samo radio tylko sprzedawane gdzie indziej przez co ceny mogą się mega różnić. Na pierwszy rzut oka zamiennik za te 200zł daje te same możliwości co firmowe radio za 750 a pieniędzy zaoszczędzonych sporo. 

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Zanim założysz temat opisując swój problem, zapoznaj się z naszymi zaleceniami

• Przeszukaj forum - skorzystaj z wyszukiwarki i przeszukaj forum, być może ktoś omówił podobne zagadnienie,
  • Podaj wersję modelu - nie zapomnij o podaniu wersji modelu auta, którego dotyczy opisywany problem,
  • Oznaczenie silnika - podaj nam jak najwięcej danych, które dotyczą Twojego silnika,
  • Opis problemu - opisz swój problem w sposób zrozumiały dla innych
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez BartoszWuu
      Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum a zarazem świeżym posiadaczem Opla Signum 1.9CDTi Lift. 

Jestem z Łodzi i szukam ogarniętego specjalistę z oprogramowaniem do mojego autka który ogarniał by takie rzeczy jak kodowanie kluczyków logowanie i wylogowanie radia o wyświetlacza. 

Może ktoś zna, lub już korzystał z tego typu serwisu gdzieś w okolicy Łodzi i mógłby polecić. 

generalnie chciałbym wymienić wyświetlacz CID od radia CD70 ponieważ zaczynaja się problemy z „migotaniem” podświetlenia. LCD wyświetla ładny obraz ale wariuje podświetlenie no i prawdopodobnie skończy się na wymianie wyświetlacza. I tu właśnie potrzebny jest ktoś ogarnięty w temacie oprogramowania żeby to wszystko ogarnął. 

bede wdzięczny za podawanie adresów kontaktów itp do ludzi którzy mogą pomóc gdzieś w okolicy Łodzi. 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów 
    • Przez Fetainpyjama
      Cześć, jesli byl taki post to ogromnie przepraszam i proszę o link, bo nigdzie nie umiem znaleźć informacji.

Posiadam opla corse c 2001,
      kupiłem go wraz z fabrycznym radiem,
      wszystko działało jak należy, po pewnym czasie wyświetlacz przestał świecieć, pojechałem na złomowsiko samochodowe, znalazłem przedliftowego opla i wykrecilem z niego wlasnie ten wyswietlacz, wyswietlacz przerzuciłem do swojego opla, (wyciagnalem radio>Kratki nawiewu>daszek z wyswietlaczem)
      odpalam zapłon i wyswietlacz swiecie bardzo dobrze data, godzina, temperatura, działa!, no i tu zaczynają się schody, odpalam radio i okazuje się że nie gra, dodam że radio swieci się, wyglada jak by miało działać, problemy:
      A- wyswietlacz nie wyswietla zadnych informacji z radia, tzn ustawienia stacji, AS/TP/RDS, ani SAFE mode ktory jak mysle wymaga wprowadzenia kodu w celu rozkodowania/kodowania radia.
      B-Pomyslalem ze kod wpiszę, „na ślepo” i faktycznie radio zareagowalo na [przytrzym AS i wcisnij power], kod wpisalem z tym ze zapomnialem o „0”, tzn kod 1234 wpisalem jako 0123...
      jak mozna sie domyslec, nie podzialalo, wrecz teraz nie mogę nawet uslyszec tego dzieku ktory informuje mnie o mozliwosci wpisania kodu, (wlasnie ten jedyny dzwięk odtwarza)

bardzo prosze o pomoc! Czy ktos tak ju moze mial? Wiecie moze jak to rozwiazac? Zapewne banalnie prosto, ale rak wiedzy!? Pozdrawiam!

• Przez garas_
      Witam. Ostatnio fabryczne radio zaczęło szwankować i chciałbym wymienić je na inne z wyświetlaczem LCD, tak, żeby można podłączyć do niego kamerę cofania. Jakie polecacie radio? Jestem w temacie kompletnie zielony, więc proszę o jakieś sugestie.
      Vivaro 2008r.
      Pozdrawiam
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.