Skocz do zawartości

Brak komunikacji z komputerem nadwozia corsa c1,7cdti


Gość karol255

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol255

Witam, tak jak w temacie nie mogę się połączyć z komputerem aby odczytać błędy, z abs, klimatyzcja innymi podzespołami  łącze sie normalnie 

wyskoczył błąd 197

 

również odczytałem błędy medata gaz hamulec i wyskoczył błąd 0380  

 

prosze o pomoc czemunie moge sie połaczyc z silnikiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol255

Chodzi oto że z innymi podzespołami mogę się połączyć lecz nie mogę z silnikiem. Odczytałem błędy medota gaz hamulec mrugnięcia samochód z kluczykiem wyszedł kod 0380. Proszę mi powiedzieć dlaczego nie mogę go odczytać podpinając obd wyskakuje komunikat brak komunikacji, posiadam interfejs Delphi 150. Posiadam one samochody toyota Yaris, VW Sharan i tam jest wszystko ok. Proszę o pomoc dziękuję z góry

Edytowane przez karol255

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość karol255
W dniu 9.07.2020 o 19:24, adam1954 napisał:

Przeczytaj więc ten temat.

Dowiesz się czego potrzebujesz.

Jaki temat mam przeczytać

 

 Już udało mi się połączyć z komputerem nadwozia. Morze to komuś pomorze, musiałem połączyć linie K z linia L. Mój skaner diagnostyczny łączy się teraz z komputerem i można odczytać  błędy 

 

 

 

 

OBD II - opis pinów.jpg

 

 

 

2211-2434-thickbox.jpg

Edytowane przez karol255
literówka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie wiele chinczykow ma klopoty z 1.7 z 2.0 czytam co chce a z 1.7 vin i jakies bledy. Bez mozliwosci wysterowania jakiegos ukladu. A dlaczego tak jest? Nie wiem. Kiedys o to tutaj pytalem , ale nikt nie mial pomysłu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ale o jakich chińczykach piszesz?

Opcom nawet Chińczyk czyta wszystko.

Jeżeli ktoś się chce bawić innymi badziewiami to jego stracony czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, adam1954 napisał:

Zaraz ale o jakich chińczykach piszesz?

Opcom nawet Chińczyk czyta wszystko.

Jeżeli ktoś się chce bawić innymi badziewiami to jego stracony czas.

Op com w nowszych rocznikach po angielsku. Czy wurth wow jest badziewiem to bym polemizowal. Elegancki program z tym ze snooper nie łapie komunikacji ze wszystkim w 1.7 , a raczej z malo czym łapie. W 2.0 i benzynach nie ma tego problemu. Ale jak ktos jest przyspawany do opcoma to pewnie ze wszystko inne to badziewie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol255

Ja posiadam skaner Delphi ds150. Szwagier posiada opla Zafirę i wszystko jest ok, brat posiada taką corse i wszystko się łączy tym programem lecz u mnie ma problem z połączeniem 

 

 

Screenshot_2020-07-22-12-15-37-671_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez karol255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności