Skocz do zawartości

Omega 2.0 16v automat czy manual??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

kurde..czy ja napisałem że używanie skrzyni zmiejsza jej żywotność:P?!!!??W jakims stopniu jak każda cześć mechaniczna się zużwa to logiczne ale miałem na mysli że "mieszanie" na pozycjach D321(W CZASIE JAZDY) znacząco skraca życie skrzyni autmatycznej.

 

P.S zauważyłem że lubisz każde moje zdanie w jakiś sposób skrytykować lub ośmieszyć i to już od dłuższego czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli Omega to tylko z aftomatem. Dziś dokończyłem wczoraj zaczęte 586 km i rewelacja :P Jakby pogoda była lepsza to nic by mnie nie wyprzedziło. Ale w takich warunkach mi się kontrolka włącza i jeżdżę dużo spokojniej !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
P.S zauważyłem że lubisz każde moje zdanie w jakiś sposób skrytykować lub ośmieszyć i to już od dłuższego czasu.

 

Przepraszam za przykrość, ale czytając niektore twoje posty, odnoszę wrażenie, iz nie masz pojęcia o temacie, a wyrażasz opinie, które innych mogą wprowadzać w błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

136 koni w automacie i dziś ci sie wlączyła trakcja ??? na trasie :/ gdzies ty jechał na biegun polarny ;)!!!

 

a prawda jest taka że sie nie zmęczyłes bo masz duże wygodne auto :P na trasie z automata taki pożytek jak z wioseł w motorówce ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
P.S zauważyłem że lubisz każde moje zdanie w jakiś sposób skrytykować lub ośmieszyć i to już od dłuższego czasu.

 

Przepraszam za przykrość, ale czytając niektore twoje posty, odnoszę wrażenie, iz nie masz pojęcia o temacie, a wyrażasz opinie, które innych mogą wprowadzać w błąd.

 

Ja nie mam pojęcia??Słuchaj nie będziemu teraz rostrzygać kto wie wiecej itp ale z oplami mam już długoooo do czynienia.A twoje takie ironiczneośmieszające mnie wypowiedzi "ogolnie rzecz ujmując używanie skrzyni zmniejsza jej żywotność" są nie na miejscu a dział humor jest gdzie indziej.A to że pomyliłem się o 7 litrów co do pojemności zbiornika paliwa to się przyznałem do błedu....i tak samo jak przy temacie co do merców i po 2 zawory na cylinder co miałem jednak race napisałem Ci że każdy może się pomylić i ma do tego prawo ale widocznie według Ciebie ja nie mam takiego prawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Robo, ale o co Ci chodzi? Ja mówię o kontrolce w głowie. Czytaj ze zrozumieniem. A może już przejąłeś punkt widzenia BC?

 

Wczesniej nie pisałes że to kontrolka w głowie ??? Ano widzisz nie przejołem, ale miło że doceniasz to że zmieniłem strony !!!

 

Po za tym pewnie wiesz że jestem wrogiem wszelkiego automatu jako przykładu na panowanie auta nad kierowcą :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wczesniej nie pisałes że to kontrolka w głowie

Ale to z kontekstu wynika :P

 

Ano widzisz nie przejołem, ale miło że doceniasz to że zmieniłem strony

Tylko się czepiam jak zawsze !!!

 

Po za tym pewnie wiesz że jestem wrogiem wszelkiego automatu jako przykładu na panowanie auta nad kierowcą

Eeee tam, pojeździłbyś, poznał i zmieniłbyś zdanie. Trzeba tylko wiedzieć jak operować pedałem gazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności