Skocz do zawartości

Omega 2.0 16v automat czy manual??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja jestem za manualem. Jeździłem kilka razy automatem i dla mnie to nie jest jazda - zero przyjemności z jazdy :(

W ogóle się z tym nie zgodzę....jak jeździłeś oma 2.0 16v na automacie to się nie dziwię że nie ma przyjemności z jazdy. Gdy miałem 2.5 v6 to był taki nadmiar mocy że w zakrętach tylko lampka od TC mrugała....a opony przyczepność zrywały na trybie normalnym skrzyni a o "sport" to już nie wspomnę Jak ma się prawie 200 koni pod maską i automat to poezja....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ech, tak to jest jak się nie umie wykorzystać tego co się ma. Mam X20XEV z ASb i jestem zadowolony.

 

A tego typu teksty to jest onanizowanie się pojemnościa i jednoczesne chwalenie się brakiem umiejętności.

 

EOT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

.jak jeździłeś oma 2.0 16v na automacie to się nie dziwię że nie ma przyjemności z jazdy.

Nie jeździłęm akurat Omegą alt Passatem 1.9TDI 115km i Mercedesem E-klasą z 99 w turbo dieselu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

klysek1, bez obrazy ale od lat wiadomo że tiptronic ani "używane" automaty merca nie są dobre....w mercu szarpię po 100150 tyś

 

 

lord_craven, wiesz o umiejętnościach to z Tobą nie będę dyskutował...to nie jest chwalenie ale wniosek że mając ponad 160 koni w takim aucie jak omega to idzie się "pobawić" i jest taki nadmiar mocy że skrzynia ręczna jest zbędna i nie tylko w omedzę bo nie wyobrażam sobie miec 1.0 pojemność i automat ale o tym pisaliśmy wcześniej i sam przyznałeś mi racje......a jeździłem nawet omegą 2.0 8v i 2.0 16v i nie zrobiły one na mnie żadnego wrażenia....ale wtedy myślałem bardziej nad "mocą" niż zdrowym rozsądkiem...dlatego teraz mam dizla i troszkę ponad 80 koni i jestem strasznie zadowolony dlatego że mało pali...na jednym baku robię ponad 1000 km a nię 500 i się nie psuje.Wiec rozumiem że Tobie np na dzień dzisiejszy starcza 2.0.Bo teraz to był też sobie kupił omę ale 2.2 w DTI :)Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

klysek1, bez obrazy ale od lat wiadomo że tiptronic ani "używane" automaty merca nie są dobre....w mercu szarpię po 100150 tyś

W vw to nie był tiptronik tylko zwykły automat, bez sekwencji, a ten mer ma na dzień dzisiejszy ok 200tyś km i jest od nowości w jednych rękach mojego wujka, więc powinien być jeszcze w bardzo dobrym stanie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

panowie ciągnąc dalej temat 2.0 16v + automat. kto ma lub jeździł 2.0 z ASB i może porównać z 2.0 manual (ja mam właśnie taką i w porównianiu do mojego poprzedniego senatora B 3.0 w automacie to to jest byle jeździdełko). Interesuje mnie też porównanie 2.0 16v +automat i 2.2 + automat ( w sumie to niecałe 10 koni różnicy). będę pewnie zmieniał omę na omę C bo chodzi mi po głowie znowu automat. Co z tą omą 2.2 ecotec, podobno się pieprzy. podobno ma też łańcuch rozrządu. proszę o wszelkie opinie osób, które jeżdziły tymi silnikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności