Skocz do zawartości

Omega 2.0 16v automat czy manual??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Eeee tam, pojeździłbyś, poznał i zmieniłbyś zdanie. Trzeba tylko wiedzieć jak operować pedałem gazu.

 

jeżdziłęm już nie jednym automatem i powiem ci szczerze że był jeden co mi sie podobał w bmw 754 i tylko przy mocach powyrzej 300 KM uznaje że automat może mieć sens.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Slawek napisał/a:

opel i automat nie chodzi w parze

 

 

Ehh sam sam miałem omege 2.5 v6 w automacie i jeździło się rewelecyjnie i kontrola trakcji była bardzo pożytecznym urządzeniem .A z sillnikiem 3.0 mv6 też jeździłem i mysle że jak omega to tylko z silnikiem minimum 2.5v6 i automat...Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
paweldm napisał/a:

maniakopel napisał/a:

P.S zauważyłem że lubisz każde moje zdanie w jakiś sposób skrytykować lub ośmieszyć i to już od dłuższego czasu.

 

 

Przepraszam za przykrość, ale czytając niektore twoje posty, odnoszę wrażenie, iz nie masz pojęcia o temacie, a wyrażasz opinie, które innych mogą wprowadzać w błąd.

 

Ja nie mam pojęcia??Słuchaj nie będziemu teraz rostrzygać kto wie wiecej itp ale z oplami mam już długoooo do czynienia.A twoje takie ironiczneośmieszające mnie wypowiedzi "ogolnie rzecz ujmując używanie skrzyni zmniejsza jej żywotność" są nie na miejscu a dział humor jest gdzie indziej.A to że pomyliłem się o 7 litrów co do pojemności zbiornika paliwa to się przyznałem do błedu....i tak samo jak przy temacie co do merców i po 2 zawory na cylinder co miałem jednak race napisałem Ci że każdy może się pomylić i ma do tego prawo ale widocznie według Ciebie ja nie mam takiego prawa.

 

Więc trzeba się przyznac odrazu do błędu, jak zrobiłem to ja, a nie czepiać się kogoś, kto ci wytknie bład. Nie zachowuj się jak abp Wielgus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka , moim zdaniem czy to automat czy manual to OMEGA i tak jest komfortowym autem . :D Ale słyszałem , że automat dobrze sprawuje się tylko 2,5 v6 lub 3,0 v6. W 2,0 8v i 2,0 16v słabo się zbiera ;) . Pozdro. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
paweldm napisał/a:

maniakopel napisał/a:

P.S zauważyłem że lubisz każde moje zdanie w jakiś sposób skrytykować lub ośmieszyć i to już od dłuższego czasu.

 

 

Przepraszam za przykrość, ale czytając niektore twoje posty, odnoszę wrażenie, iz nie masz pojęcia o temacie, a wyrażasz opinie, które innych mogą wprowadzać w błąd.

 

Ja nie mam pojęcia??Słuchaj nie będziemu teraz rostrzygać kto wie wiecej itp ale z oplami mam już długoooo do czynienia.A twoje takie ironiczneośmieszające mnie wypowiedzi "ogolnie rzecz ujmując używanie skrzyni zmniejsza jej żywotność" są nie na miejscu a dział humor jest gdzie indziej.A to że pomyliłem się o 7 litrów co do pojemności zbiornika paliwa to się przyznałem do błedu....i tak samo jak przy temacie co do merców i po 2 zawory na cylinder co miałem jednak race napisałem Ci że każdy może się pomylić i ma do tego prawo ale widocznie według Ciebie ja nie mam takiego prawa.

 

Więc trzeba się przyznac odrazu do błędu, jak zrobiłem to ja, a nie czepiać się kogoś, kto ci wytknie bład. Nie zachowuj się jak abp Wielgus.

 

 

Dobrze temat uważam już za zamknięty ale napsiałem wyrażnie że każdy może się pomylić i jak widać zdarzyło mi się to zarówno mi jak i Tobie i ja tak samo jak Ty przyznałem się do błędu:) A mi przede wszystkim chodzi o te twoje docinki co do mojej osoby i ośmieszanie.Ale dawno już o wszystkim zapomniałem.Leci browarek dla Ciebie i zapominamy o sprawie.Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto Sty 09, 2007 16:23 ]

nowy72, czyli dokładnie tak jak ja uważam i napisałem to kilka postów wyżej.Do automatu minimum 2.5v6 bo w Holandi gdy byłem jeździłem 2.0 8v i na autmacie naprawde ciężko ma ten bądz co bądz dobry i sprawdzony silnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale słyszałem , że automat dobrze sprawuje się tylko 2,5 v6 lub 3,0 v6. W 2,0 8v i 2,0 16v słabo się zbiera

To zbieranie się nie zależy od automatu, tylko od silnika. Dwulitrowe silniki są za małe to tak dużego samochodu. Dlatego też 2.5 czy 3.0 palą niedużo więcej. Nie trzeba ich tak mocno cisnąć aby auto jechało sprawnie.

 

Pozdro.

Ja również :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witajcie! trochę się dopnę do tematu też chcę kupić omegę B z 96r tylko się zastanawiam czy benzyne czy diesla. nie wiem co wybrać. na benzynowy motor można założyć gaz, części do silnika tańsze ale diesel mniej pali i jest trwalszy. A i jeszcze pytanie: ile mniej więcej rocznie kosztuje Was utrzymanie takiej omegi nie licząc paliwa (jakieś naprawy, olej filtry, opony itp.) Dzięki wielkie z góry! :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mixerek, oj oj co do trwałości tdsów to bym miał ogromne zastrzeżenia...jak nie zależy Ci na osiągach poszukaj nie zniszczalnego 2.0 8v....a 2.0 16v to nie bardzo.......a jak już 2.5 v6 na sekwencji :)Albo omega po 1998 z silnikiem 2.0 DTI lub omega lub :( z 2.2 DTI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności