Skocz do zawartości

Wideorejestrator podłączenie na stałe


Gość raeskid
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez rafalgrzegorz,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem totalnie zielona w temacie kobieta i szukam pomocy kogoś kto się zna troszke lepiej na samochodach (a o to nie ciężko ;D) wyczytałam, ze w opelku zafirze b jest stałe napięcie w zapalniczce samochodowej czy dobrze myśle ze jeżeli kupię rejestrator i będzie on podłączony do zapalniczki będzie mógł rejestrować 24h/7 nawet bez dodatkowych podłączeń do bezpieczników ani nic z tych rzeczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Cześć.

Masz racje - w Z B gniazdo zapalniczki ma stałe napięcie (u córki jest podobnie w Zosi B ) tylko nie wiem czy jest sens podpinać do niej rejestrator na stałe bo wydaje mi się że nie ma sensu by rejestrował parking, a tak będzie się działo gdy napięcie na nim będzie cały czas.

Ja bym podłączył do czegoś co ma napięcie po przekręceniu kluczyka na zapłon i wtedy dopiero załączy się rejestrator.

Ja bym popytał w sklepie o takie urządzenie które ma możliwość nagrania jakiegoś zdarzenia gdy jest wyłączony zapłon czyli jak gdyby był w czuwaniu i gdy na przykład ktoś będzie majstrował przy twoim autku nagra sprawce - ale to już trzeba pytać speca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym napięciem bywa różnie.

Meriva kolegi ma po stacyjce a u mnie jest na stałe.

Te same roczniki .

Trzeba to sprawdzić fizycznie jak jest  u Ciebie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, aby podłączyć adapter trybu parkingowego  w Zafirze B, to należy końcówki adaptera podpiąć się pod bezpieczniki. Podłączając kamerę do zapalniczki spowoduje po jakimś czasie rozładowanie akumulatora. Natomiast nie ma możliwości podłączyć z kamery  przewody adaptera trybu parkingowego do  skrzynki bezpieczników, które znajdują sie s przodu auta, pod maska.Nie wiem czy  skrzynce bezpieczników które znajdują sie w bagażniku jest mozliwosc podłączenia  adaptera. lub gdzieś indziej w Zafirze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Witold napisał:

Natomiast nie ma możliwości podłączyć z kamery  przewody adaptera trybu parkingowego do  skrzynki bezpieczników, które znajdują sie s przodu auta, pod maska

A to z jakiego powodu nie ma takowej możliwości ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "ZB" córki są podświetlane lusterka w daszkach przeciw słonecznych i działają mimo wyłączonego zapłonu - czyli w wiązce podsufitki powinien być stały plus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zdjąć koło, nadkole i można elegancko przejść z komory silnika do wnętrza samochodu. A jak się człowiek weźmie w sobie to jeszcze w oryginalnych peszlach poleci . 

Na daszkach nie odcina zasilania po kilkunastu minutach od zamknięcia ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin 83 napisał:

Wystarczy zdjąć koło, nadkole i można elegancko przejść z komory silnika do wnętrza samochodu. A jak się człowiek weźmie w sobie to jeszcze w oryginalnych peszlach poleci . 

Na daszkach nie odcina zasilania po kilkunastu minutach od zamknięcia ?

Dziekuje. Proszę mi powiedzieć, czy można sie podpiąć do skrzynki  z bezpiecznikami  znajdujące się z boku po lewej stronie w bagażniku ,przewodami adaptera trybu parkingowego  (ACC,BAT+czar.masa ).Czy te trzy kabelki,  można je sztukować (przedłużyć bo sa krótkie.Natomiast  przejścia od strony koła to należy najpierw zacząć montażu adaptera  od kamery do bezpieczników czy odwrotnie. Bardzo proszę oo poradę.Z gory dziękuje

 

Dziekuje. Proszę mi powiedzieć, czy można sie podpiąć do skrzynki  z bezpiecznikami  znajdujące się z boku po lewej stronie w bagażniku ,przewodami adaptera trybu parkingowego  (ACC,BAT+czar.masa ).Czy te trzy kabelki,  można je sztukować (przedłużyć bo sa krótkie.Natomiast  przejścia od strony koła to należy najpierw zacząć montażu adaptera  od kamery do bezpieczników czy odwrotnie. Bardzo proszę oo poradę.Z gory dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności