Skocz do zawartości

VXDiag


misci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po roku jak nie robisz aktualizacji to zostajesz z tym co masz. Rozważ jeszcze maxiecu . Zalezy do czego potrzebujesz. W moim aucie słabo działał, ale w zafirze c i zafirze b wszystkie opcje z wyszczególnionych na stronie banglały. Z tym ze maxi ecu jest mniej rozbudowany i na pewno nie porobisz takich rzeczy jak scanerem

Kamyk to jest zasypywany tymi pytania, ale czytając tam same posty mozna sporo sie dowiedziec co nim mozna.

I na Twoim miejscu od tego z radlina bym nie bral, raz ze 400 więcej, to w razie w u niego załatwiasz reklamacje , a on odsyła do viakena i przepychanki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na Twoim miejscu od tego z radlina bym nie bral, raz ze 400 więcej, to w razie w u niego załatwiasz reklamacje , a on odsyła do viakena i przepychanki.

A jak jesteś ze śląska to mam wurtha , podjedz któregoś dnia to popatrzysz może Ci na Twoje potrzeby starczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radlina nie brałem pod uwagę z tą ceną. Po twoich informacjach wolę poczekać. Mam nową Corsę E, która pójdzie do gazu. Z tego powodu dobrze jest mieć wgląd w parametry i możliwość regulacji. Póki co mam skaner ręczny. Mam też Car Scaner Pro, który mogę nawet polecić, ale głównie używałem go z Punto Evo. W tym programie wybiera się samochód. Opel jest głównie jako Opel, ale przy Fiacie mogłem wybrać Punto. Maluje ładne wykresy i podaje dane w sposób ustalony przez użytkownika. Z dostępnych mi programów na telefon uważam, że jest najlepszy. Zapłaciłem 19zł. aby docenić autora, Chciałem więcej, ale miałem problemy ze wstawieniem większej sumy. Wurth? Poczytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx opel scanera can ma tylko ten z radlina. Tez uzywam car scanera z racji ze sporo pokazuje. Czekam na vxdiaga. I ewentualnie na opel scanera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytałem Viakena

Witam. Jakie są wymagania dotyczące komputera? Czy zdiagnozuję CORSĘ E (2014-2019) z 2019r? Czy z programu w zakupionej wersji będę mógł korzystać w ciągu dowolnego czasu bez dodatkowych opłat? Czy uruchomienie programu wymaga dostępu do internetu (logowania). Czy można program przenosić między komputerami w dowolny sposób, czy są jakieś warunki lub ograniczenia?

 

Odpowiedź:

Witam, komputer z systemem Windows, Opel Corsa-E (2015-2019) znajduje się na liście obsługiwanych pojazdów
 Program będzie działał, dostęp do nowych aktualizacji jest na 1 rok w cenie urządzenia po tym okresie nie zablokuje się. Tak będzie potrzebny dostęp do Internetu przy rejestracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności