Skocz do zawartości

Nie działają dwie linie grzewcze na tylnej szybie w Astra H / Astra J


Gość PoProstuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoProstuJa

Witam wszystkich forumowiczów, posiadam dwa Ople Astra H Kombi i Astra J Sedan, mój problem polega na tym, że w obu tych modelach, na tylnej szybie u góry nie działają dwie linie grzewcze, aktualnie używam, Astrę J zawsze rano paruje szyba, włączam ogrzewanie i wokół stopu nie jest to odgrzane, jest to niemożliwe, że w obu autach nagle to przestało działać i to nagle dwie linie w tych samych miejscach, może na desce jest jakiś specjalna konfiguracja, żeby to włączyć?
Zdjęcie w załączniku (Astra J) z internetu, o które linie grzewcze mi chodzi.
Proszę o pomoc, pozdrawiam.

 

 

20210404_173238.jpg

Edytowane przez PoProstuJa
Aktualizacja zdjęcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PoProstuJa
Godzinę temu, Marcin 83 napisał:

Przycisk ogrzewania tylnej szyby jest jeden. Nie ma dodatkowej konfiguracji. 

Rozumiem, czyli byłoby to uszkodzone w obu samochodach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwosc rzeczy martwych. Lub ten obszar specyficznie sie nagrzewa. Jak bedzie wilgotniej to zobacze u mnie jak to wyglada. Szczerze powiedziawszy nigdy sie nie przygladałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na szybę w zamienniku czasem wcale nie ma tam tych linii grzewczych. Wydaje mi się, że fabryka poleciała tak estetycznie-symetrycznie aby to ładnie wyglądało a wcale nie są podłączone do obwodu. Jak możesz to porównaj bliźniaczego brata jak spotkasz. Poproś to nic nie kosztuje aby inna osoba odpaliła ten guzik u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PoProstuJa
Godzinę temu, Marcin 83 napisał:

Złośliwosc rzeczy martwych. Lub ten obszar specyficznie sie nagrzewa. Jak bedzie wilgotniej to zobacze u mnie jak to wyglada. Szczerze powiedziawszy nigdy sie nie przygladałem

Może tak być, sam nie mam pomysłu, co z tym się dzieje.
Jakby było wilgotniej u Ciebie i byś mi to sprawdził, bym był wdzięczny.

 

Godzinę temu, WariatPSM napisał:

Patrząc na szybę w zamienniku czasem wcale nie ma tam tych linii grzewczych. Wydaje mi się, że fabryka poleciała tak estetycznie-symetrycznie aby to ładnie wyglądało a wcale nie są podłączone do obwodu. Jak możesz to porównaj bliźniaczego brata jak spotkasz. Poproś to nic nie kosztuje aby inna osoba odpaliła ten guzik u siebie.

Taka hipoteza byłaby możliwa, dlaczego dwie linie nie działają, w obu modelach.
Jak będę miał okazję, to poproszę o sprawdzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w astrze j kombi i hb trzecie swiatło stopu jest w lotce, tylko w sedanie jest na szybie. Niestety nie mam sedana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PoProstuJa
27 minut temu, Marcin 83 napisał:

Tylko że w astrze j kombi i hb trzecie swiatło stopu jest w lotce, tylko w sedanie jest na szybie. Niestety nie mam sedana

Rozumiem, dziękuję za zaangażowanie się tematem.

 

13 minut temu, ja37 napisał:

W H GTC grzeja wszystkie.

Dziękuję za odpowiedź, jeszcze z tym powalczę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności