Skocz do zawartości

Brak mocy


Gość Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

 

:huh:witam posiadam opla adama z 2016 autko super lecz brakuje w nim mocy i przy przyspieszaniu jest odczucie jagby go cos zatykalo przytrzymalo i zachwile puscilo.kolejny problem to przy zatankowanym zbiorniku nagle wskaznik poziomu paliwa spada do zera poczym po jakims czasie wszystko wraca do normy.mechanik wymienil czujnik temperatury jakis czas bylo ok teraz niestety znow to samo ktos cos podpowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ten cytat?

Hurtem lecisz po forumach?

Ty ja napiszę to samo, tylko zmienię na astrę H.

Wiesz, ile silników było montowane w astrze?

Jedź sobie do ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Spróbuję się tu podpiąć iw skrócie opisać problem. Zapala , rusza, ale gdy wbije dwujke i troche tylko 1/3 dam gazu zaczyna szarpać i moment spada moc i do tego lampka od Aku sie świeci, klamry ok, czy jest opcja aby akumulator byl zepsuty pomimo ze po odpaleniu pokazuje mi 14 ladowanie? Byl modyfikowany wlana woda destylowana i po jakims czasie niby ładowana, pisze niby bo nie wiem czy gosc ktkry mial to zrobic wogole go podpiął. Drugie czy moze byc gdzies zatkane ze nagle jak chce mu troche "depnac" to niema przestrzeni nie wiem jak to opisac po fachowemu. Ogolnie pod maska jest rympał taki , wrzucam link do tiktoka bo tu nic nie idzie uploadowac., Wczoraj zgodnie z zaleceníami odnosnie dymienia problem większości rozwiązany, płukanka nowy olej ¹0w40 filtr i jest git nie szarpie juz silnikiem zkstal tylko ten mankament gdy przychodzi do próby przyśpieszenia, zazwyczaj na dwujce, na wzniesieniu ną skrzyzowaniu wiadome trzeba wiecej gazu to go dławi szarpievi gąsnie a zamna auta i wiadomo stresy wstyd.. jak tylko sie zaladuje dodam link... 

 

https://vm.tiktok.com/ZGJQBHfaP/

 

 

Edytowane przez pidzeej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy problem, czy stary?

Bo jak ten stary - nie kce mi się czytać - to masz banana natychmiast ode mnie.

 

 

EDYTA.

Po krótkim zastanowieniu masz kosza na razie.

Corsa C nie pasuje w żaden sposób do opla Adama.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kćij czytać odniosłem się do poprzedniego. Zreszta zjebane to forum,  myslalem ze znajde tu pomoc a nie czy dobry dzoa czy nie, strona jest czy forum powinna banana dostac nawet nie wie. Co to. A tym bardziej opel adama myslalen ze Adam z forum ą nie ze to nazwa jakiegos auta lols . Dobra jebal to miec kosz banan cżikita nawet nie wiem jaksie zamyka temat dyskusji taki czytelny interfejs widac ze dla samych fachowcow, zly tenat to od czego sa tu Mody , wievej czepiania sie niz odpowiedzi . Dobra dzieki tym ktorzy mieli w dupie jakiies tenaty gdzie sa pisane to forum na kompa windowsa a nie ba fona, zresztą. Czesć nina co sie produkowa. Bo kosza za 3 rzucam 😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , nie będzie to wycieczka osobista w Twoim kierunku, sam mam słabe wykształcenie , ale gdy widzę co piszesz to jestem szczerze przerażony .

Kolego , przy dodawaniu postu masz czerwone pole które wyjaśnia co , gdzie i jak opisać . Forum jest skarbnica wiedzy , a wiedzę te przelali tu ludzie z ogromną wiedzą . Ale trzeba z tego forum potrafić korzystać , rzucasz posty byle gdzie , rzucasz tytuły które wołają o pomstę do nieba (dlatego usunąłem Twój poprzedni post)  Nikt nie jest doktorem Miodkiem , ale włącz chociaż słownik , przecież w edytorze masz podkreślone na czerwono błędy , o składni i logice to nawet nie będę wspominał . 

Nie , drogi kolego , forum nie jest zje....

Pierwszy raz w swojej historii tutaj to napiszę ...  A raczej zacytuję byłego premiera Anglii Lloyda Georga  "to jak dać małpie zegarek " 

Dla Ciebie forum jest takim zegarkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności